Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Matek widziany na rybnickiej w Gliwicach kolo 14.30 fajnie się prezentuje teraz białas

:hi: dzieki, fajnie się będzie prezentować jak progi włoże z eSy i odpowiednia fela wpadnie

Edytowane przez Matek

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Franciszek z rana na skrzyżowaniu Bielskiej i Budowlanych :hi:

Opublikowano

Franciszek z rana na skrzyżowaniu Bielskiej i Budowlanych :hi:

Co się tak czaisz Miszka :):wink: trzeba było zatrąbić, :hi:

ja najdalej co widzę przed sobą to fajerę :grin:

Opublikowano

Franciszek z rana na skrzyżowaniu Bielskiej i Budowlanych :hi:

Co się tak czaisz Miszka :):wink: trzeba było zatrąbić, :hi:

ja najdalej co widzę przed sobą to fajerę :grin:

mijaliśmy się centralnie na skrzyżowaniu więc nie było jak dać znaku :wink:

no ale widziałem skupieni pełne na Twojej twarzy :decayed:

Opublikowano

Czarne C6(?) AVANT bez emblementów z tyłu na ramkach klubowych SR 4***F. Dziś po 11:00 na Małachowskiego w kierunku na RBK. Ja wyjeżdżałem z SP16 srebrnym C5, jechałem kawałek za Tobą, później przed lewiatanem kręciłem na lewo więc nie wiem gdzie dalej jechałeś.

Pozdrawiam

Opublikowano

Czarne C6(?) AVANT bez emblementów z tyłu na ramkach klubowych SR 4***F. Dziś po 11:00 na Małachowskiego w kierunku na RBK. Ja wyjeżdżałem z SP16 srebrnym C5, jechałem kawałek za Tobą, później przed lewiatanem kręciłem na lewo więc nie wiem gdzie dalej jechałeś.

Pozdrawiam

Raczej A4 B7, ledy z tyłu mogły Cię zmylić... wtedy blachy pasują do Pucka :wink:

Opublikowano

Czarne C6(?) AVANT bez emblementów z tyłu na ramkach klubowych SR 4***F. Dziś po 11:00 na Małachowskiego w kierunku na RBK. Ja wyjeżdżałem z SP16 srebrnym C5, jechałem kawałek za Tobą, później przed lewiatanem kręciłem na lewo więc nie wiem gdzie dalej jechałeś.

Pozdrawiam

Raczej A4 B7, ledy z tyłu mogły Cię zmylić... wtedy blachy pasują do Pucka :wink:

Dokładnie, też się dziwiłem kto mi tak na d*pie siedzi :wink:

Opublikowano

Miron na Rybnickiej po 8 :hi:

Opublikowano

Beżowe(?) b8 avant na rybnickich blachach w boguszowicach dziś ok 9.30, jechalem za Tobą aż na kopalnie ;) podwójny komin z tylu , SR 43.... chyba ;D

Opublikowano

Czarne B8 na blachach Gliwickich na DK44 w Tychach pod Makiem

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

dziś w Tychach na Sublach koło stawu czarne B5 w Avancie i chwilę później pod MC Donalds srebrne B8 w avancie blachy SBL :hi:

Opublikowano

Egon na zjeździe na Knurów z Pańcią swoją dzisiaj koło 16.30 :wink:

Zjeżdżałem karawanem od Rybnika i chciałem Cię dogonić, ale 90KM bez turba i 2 tony masy własnej mi to uniemożliwiły :decayed:

Opublikowano

Egon na zjeździe na Knurów z Pańcią swoją dzisiaj koło 16.30 :wink:

Zjeżdżałem karawanem od Rybnika i chciałem Cię dogonić, ale 90KM bez turba i 2 tony masy własnej mi to uniemożliwiły :decayed:

Dokładnie heh tym Mesiem jechałes

Opublikowano

Secio na obwodnicy Zory-Pszczyna o 12:50

Opublikowano

Diman w swoim lansowozie w Knurkowie... Odmachane z roweru haha

Powered by LG G3s

Opublikowano

Diman w swoim lansowozie w Knurkowie... Odmachane z roweru haha

Powered by LG G3s

potwierdzam odmachane :)

Edytowane przez diman

Opublikowano

True...

Powered by LG G3s

Opublikowano

Sedan B8 SRB... po 7:20 ul. Ostrogórska przejazd kolejowy w SO pomachane :hi:

Opublikowano

z Korporacji ostatnie pożegnanie ze Świerklan :D

Opublikowano

Sedan B8 SRB... po 7:20 ul. Ostrogórska przejazd kolejowy w SO pomachane :hi:

Nie SRB tylko SBL :) reszta się zgadza pozdro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.