Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf - w automacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wielkiej sumy za nie nie chce :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tutaj dwa spy foto:

1. pianka, którą przykleiłem na te półeczki, co by mi wszystko tam nie latało i nie trzaskało :good:

201007121030.jpg

2. położona tylna wycieraczka oraz usunięte plamy z oleju (olej po konserwacji)

201007141033.jpg

Jeszcze będzie ładna naklejka automat rulez ale nie wiem kiedy :kox:

Opublikowano
  • Autor

brakuje CI tylko niebieskiej deski rozdzielczej :polew::decayed:

nie stać mnie na takie luksusy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

poka no tego twojego golfa :wink4: narazie z lampami nic nie robię ew. migacze przednie oraz boczne i tylne lampy okleję czerwoną folią jak mi wpadnie w ręce :good:

Opublikowano

zrob sobie w nim jakiec konkretne CA :kox:

Opublikowano
  • Autor

zrob sobie w nim jakiec konkretne CA :kox:

to będzie na pierwszym miejscu (może po felgach) jak tylko będę miał jakąś większą kasę :wink4: bo jak narazie to to radio co mam już raz mi się kopciło :bag:

Opublikowano

WOW widzę pobratymca ! Też latam MKII '87 1.8 90KM w aftomacie tyle że mój ma teraz 165k km (przebieg pewny) i fajnie wiedzieć że fura nalata na tej skrzyni drugie tyle :good: oj to nie to co multitronic w B6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

WOW widzę pobratymca ! Też latam MKII '87 1.8 90KM w aftomacie tyle że mój ma teraz 165k km (przebieg pewny) i fajnie wiedzieć że fura nalata na tej skrzyni drugie tyle :good: oj to nie to co multitronic w B6 :decayed:

jak się dba tak się ma ;) niektórzy mówią, że mk2 to straszna kupa wieś i w ogóle. ale ładnie i delikatnie zrobione są całkiem dobre :wink4: zresztą widzę, że na forum jest kilka osób które posiadało/posiada mk2 :naughty:

p.s. wypolerowałem dziś ten wózek :gwizdanie:

Opublikowano

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

to można zobaczyć co polerka zdziałała na naszym poprzednim mk2:

p1070719929x620.jpg

p1070720929x620.jpg

utrzymało się zaledwie kilka dni ale :kox:

Opublikowano

oj to nie to co multitronic w B6 :decayed

oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj to nie to co multitronic w B6 :decayed

oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed: :decayed:

pff.. mój redukuje do 1 :kox:

Opublikowano

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

to można zobaczyć co polerka zdziałała na naszym poprzednim mk2:

p1070719929x620.jpg

p1070720929x620.jpg

utrzymało się zaledwie kilka dni ale :kox:

Podejrzewam ze jakbys po tej polerce zaczal go woskowac co drugi dzien, nawet lekka warstwa wosku to utrzymalo by sie znacznie dluzej. Jak zrobiliscie to przed sama sprzedaza to ktos sie musial zdziwic jak za kilka dni patrzy przez okno a tam z rozowego akryla zrobil sie rozowy mat.

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam ze jakbys po tej polerce zaczal go woskowac co drugi dzien, nawet lekka warstwa wosku to utrzymalo by sie znacznie dluzej. Jak zrobiliscie to przed sama sprzedaza to ktos sie musial zdziwic jak za kilka dni patrzy przez okno a tam z rozowego akryla zrobil sie rozowy mat.

to nie było do sprzedaży. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:23_________________________________________________golfik ma nowego znajomego na podwórku, w sumie to rodzina.. :rolleyes:

Opublikowano

Tak z ciekawosci ile ma do setki ?

Opublikowano
  • Autor

Tak z ciekawosci ile ma do setki ?

katalogowo ok 15 sekund :naughty: ale muszę go sprawdzić, bo na bank jest więcej, bynajmniej na gazie :wink4:

Opublikowano

Wycieraczki prze h*j :decayed:

Ogólnie przeciąg przehujoza :kox:

Opublikowano

dlaczego mnie tu jeszcze nie było :naughty:, niezły przecinak :kox:, hak wymalowany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

już jest wymalowany, plastiki dziś wypryskałem ale zabrakło na grila bo w pierwszej kolejności pasek był :decayed:

Opublikowano

no to poka maszyne :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.