Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golf - w automacie.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. warto zakładać alpine na podszybie 87mm? czy jakąś podrzędną firmę?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

20090528_503.jpg

done :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:42_________________________________________________chodzi mi o coś takiego:http://moto.allegro.pl/item1182168221_alpine_sxe_0825s_nowe_dealer_fv.html

Jak puszcza sruby wyleci w powietrze jak lowrider ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co wy :polew: strach by było w zakręty wchodzić.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podszybiu nie ma sensu montowac nic bo to gra w szybe.. Zrob sobie slupki i gwizdki do tego. Moge Ci sprzedac za 30 zł gwizdki z alpina, nowki nie uzywane.

wiem wiem, już gadałem z tatą. ma możliwość zrobienia mi dystansów z mdf, więc głośnik pójdzie w drzwi, tylko nie wiem czy 13 czy 16cm.. w zależności czy dorwę boczki nowe pod głośniki czy nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwizdki nie będą w słupkach tylko na boczkach drzwi - w szybie trójkątnej. bo lusterka mam na środku :tongue4:

ale najpierw średniotonowe a później gwizdki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po Swapie FLYERA twój Golf to mój ulubiony projekt na tym forum :decayed::wink4:

bo nic się nie dzieje :kox:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:17_________________________________________________yebać gazowników specjalistów :decayed:

o 1 w nocy obczajałem cały dolot i okazało się, że w wężu jest taka klapka, która otwiera i zamyka dolot, nie wiem po co.

więc otwarlem tą klapkę na stałe, przestało w znacznym stopniu śmierdzieć z wydechu. otwarłem filtr powietrza i nie dosyć, że zasyfiony to upocony trochę. no więc filtr jutro do wymiany. dodatkowo odkręciłem śrubkę u dołu parownika i wylał się syf - starszy stwierdził, że tyle jeszcze nie widział :D ). ale po otwarciu klapki różnicę było czuć na postoju, niestety w jeździe nie. więc na pobocze - jeden pełny obrót na wężu (więcej paliwa), zmniejszyłem obroty na jałowym i jest rewelka - gdzie wcześniej spalanie to było 11.5l i v-max 125km/h tak teraz 120km/h osiąga w moment. ciekawe tylko jak ze spalaniem będzie :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:21_________________________________________________nowe foty w pierwszym poście. :good:

dodam, że jestem w trakcie poszukiwań sierpów na błotniki i felgi w tym tygodniu będą odnowione w pewien sposób, coby nie wyglądały na 10" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dawidku fajnie - powiedz jaki masz program do HDR w pełnej wersji, bo mój photomatix w trialu robi znaczek wodny :disgust:

a specjalnie po to jechałem na pole orać golfem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ciężko z tym idzie.. :disgust: tak to jest jak się nie ma własnej kasiory :wallbash:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 21:06_________________________________________________pochwalę się, że autko jeszcze jeździ i ma się świetnie :cool1:

autko śmiga aż miło:

dsc012171077x807.jpg[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 18:03_________________________________________________dodam, że to na skręconym gazie jest. przy czym do 140 by się rozbujał. ale myślę, że v-max wyniesie ok 150km/h licznikowe, przy czym seryjnie jest 160 na 5-biegowej manualnej skrzyni, a tu jest skrzynia automatyczna 3-biegowa, także chyba widać, że silnik jest w dobrej kondycji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalę się, że autko jeszcze jeździ i ma się świetnie :cool1:

autko śmiga aż miło dodam, że to na skręconym gazie jest. przy czym do 140 by się rozbujał. ale myślę, że v-max wyniesie ok 150km/h licznikowe, przy czym seryjnie jest 160 na 5-biegowej manualnej skrzyni, a tu jest skrzynia automatyczna 3-biegowa, także chyba widać, że silnik jest w dobrej kondycji :good:

Mój ma 90KM 5 biegów i zamyka licznik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI się nie liczy... :decayed: Mój też ma 90 KM ale ma też 23 lata, nie mam więc odwagi sprawdzać ile to pójdzie na maxa ale 140,150 po autostradzie latam więcej się boje co by silnik albo automat się nie rozleciał (albo koło nie wyprzedziło hyhy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim golfie nie ma prawa nic odlecieć :good:

użytkowany jest dzień w dzień i jedzie wszędzie, wrocław, czy poznań trzebaby było to nie ma problemu :good:

w tygodniu jeszcze nowy filtr powietrza wpadnie.

alvaro a ty pochwal się swoim golfem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim też nie ma prawa bo latam nim teraz na co dzień ale chodzi o to że to 23 letnie auto i stać się może wszystko :wink4: Jutro strzele jakieś fotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...