Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf - w automacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

golfa na glebe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

golfa na glebe :decayed:

powtarzam któryś raz - najpierw karoseria, później reszta. :tongue4:

Opublikowano

masz dla smaku auto brata mojej koleżanki :)

mk202.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Fajny ten golfik jest. Oldschool :good:

Mówisz że masz miasteczka w promieniu 10km , na jakimś twoim zdjęciu w tle widziałęm taki fajny rower, a ty pisales ze nie miales czym sie poruszac :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fajny ten golfik jest. Oldschool :good:

Mówisz że masz miasteczka w promieniu 10km , na jakimś twoim zdjęciu w tle widziałęm taki fajny rower, a ty pisales ze nie miales czym sie poruszac :polew: :polew:

rower, rower, rower.. jakbym ci pokazał mój rower to byś z wrażenia przestał o nim wspominać :wink4:

Opublikowano
:shocked: to pokazuj maszyne :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:shocked: to pokazuj maszyne :decayed:

nie mam :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

hahaha :D Dobra dobra, cyknij fote tego który stał pod drzewem :decayed::polew: ! Chce kupić ! :D [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 13:06_________________________________________________pewnie wysoka cena..

Opublikowano

dawaj tego z pod drzewa :kox: ten rdzawy kolor :kox: bys go troche porezal a nie tak stoi :kox:

Opublikowano
  • Autor

łojezu... - przecież to jest tylko porcelanowy rower, dla ozdoby, tak jak stoją krasnale czy coś :polew:

Opublikowano

przyznaj sie ze to twoja pierwsza bryka :kox: tego sie juz nie wyprzesz :decayed: wez zrob jej glebe bo jak koza stoi :polew:

Opublikowano

fajny golfik :wink4: u mnie w domu jako czwarty tez jest taki bombowiec, 1.6 lpg automat, moc jest nieziemska, powod zakupu byl chyba tylko jeden: 84.000 przebiegu i stan niemalze perfekcyjny :kox:

Opublikowano

Jeszcze tego nie sprzedales?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tego nie sprzedales?

chyba nie[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________coś mi się zdaje, że jakieś radio nowe będzie z grupy VW.. i jakieś głośniki :gwizdanie:

mam coś upatrzone ale narazie czekam :>

Opublikowano

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

Opublikowano
  • Autor

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

Opublikowano

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

Opublikowano

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

p.s. warto zakładać alpine na podszybie 87mm? czy jakąś podrzędną firmę?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

20090528_503.jpg

done :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:42_________________________________________________chodzi mi o coś takiego:http://moto.allegro.pl/item1182168221_alpine_sxe_0825s_nowe_dealer_fv.html

Opublikowano

i gites :good: jaa gwinta bys mial :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.