Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golf - w automacie.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

ee. tak samo jak w każdym innym aucie :wink4:

koła podokręcane a to najważniejsze. jeszcze przed lodami na drodze zbieżność ustawię bo przednie koła źle patrzą. ale 130 można lecieć spokojnie a ludzie nie wiedzą co się dzieje :kox:

dzisiaj np przed nami autobus autosan ciśnie prawie 120 i za nami koleś octavią nie wiedział co się dzieje, droga pusta a on z 4 razy brał się za wyprzedzanie :kox: kupa śmiechu z takim autem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 1.3b 4 biegi rocznik 86,leciałem ponad 170 na obwodnicy. :cool1:

Nie wiem jakie obroty miał silnik,bo nie było obrotomierza,ale wył strasznie :decayed:

Sprzedałem go 5 lat temu kolesiowi z okolicy jego rodzinka upala go do dzisiaj. Mk2,to jeden z ostatnich Pancerwagenów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk2,to jeden z ostatnich Pancerwagenów :good:

dokładnie :good: 330kkm przebiegu u mnie, 8 lat na gazie i silnik chodzi bardzo dobrze, a kup takie a4 BLB i po 150kkm możesz spać na fakturach i paragonach za naprawy... :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________ps. znalazłem idealnego wzorca dla mojego:

1320498789_3

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego po ile taka fela chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też kłopotliwa w użytkowaniu.

Gosia już drugi raz z rzędu była swoim Gulfem na uczelni,bo Audika ma w garażu na podwórku i nie chciało jej się wyjeżdżać,a do tego Pancerniak wącha ropę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dostęp do różnych gratów do mk2 :decayed:

dziś przywiozłem konsolę środkową oraz welurowe dywaniki.

jakoś w święta prawdopodobnie zawita czarna tapicerka :gwizdanie:

zobaczymy co tam jeszcze wygrzebię :kox:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________Wkońcu zawitała konsola środkowa :decayed:

nie jest ona świetnie spasowana, bo jest ciut za długa, nie wiem czemu tak.. muszę porównać kiedyś z jakimś manualem.

brakuje mi jeszcze zapalniczki.

w aucie jest syf jeszcze, bo nie zdążyłem ogarnąć :decayed:

dsc013321077x807.jpg

dsc013351077x807.jpg

Jakoś w święta wybieram się po jakieś różne duperele. Mam wielką stertę do przejrzenia.

Będą czarne boczki, do których będę szukał czarnych foteli oraz wykładziny i tylnej półki.

Ale najpierw muszę zobaczyć to tam znajdę. :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________zapomniałbym. mam patent na podłokietnik :kox:

sam gadget będzie pochodził z mercedesa 124/190.

zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wajcha :kox:

właśnie, będę musiał ją chyba skrócić, bo można ręką zahaczyć o popielniczkę teraz na parkingu.

a w ogóle, to może inną wajhę poszukam :decayed: tylko nie wiem jak to tam jest montowane. musiałbym zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobiłem jakieś foty mojej strzały :decayed: tyle że fonem :kwasny:

Zmieniaj te stołki bo są strasznie kondoniaste :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat co do tapicerki. miałbym całą czarną prócz foteli.. ale z drugiej strony fajnie by było, jakby złożyć brązową kompletną ładną tapi..

alvaro - to rób new topic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfik to jest furacz hehe moim 1 autem byl golfik :) 1,3 skrzynia 4 biegi manual predkosc max osiągnolem 165km/h :) rok to byl hm... chyba 86 albo 87

img1579m.th.jpg

img1584qk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój robi v-max jakieś 140 na przykręconym gazie. niestety narazie silnik stawia fochy :thumbdown:

wojciu - odezwę się na gadu później :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gazie i w automacie? :cool1:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:16_________________________________________________no i koniec tematu... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze :tongue4:

zajeżdżam do domu a tu jakieś łepki odpalają i odjeżdżają :blink:

takie suprajs afterszkolne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości wymieniałeś u siebie olej i filtr w skrzyni ? bo nie wiem czy wymieniać... :mysli: i jeśli to nie tajemnica to za ile poszedł ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...