Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z fotką będzie problem z dwu powodów - sprawa nie jest legalna a już na pewno nie w wykonaniu ASO które czesze nas jak za nowa poduchę a robi takie numery - po drugie nikt mi nie da tego sfotografować

tak czy inaczej operacjakosztuje 200 zł - sam sprawdź ile kosztuje nowa ??

a jak wspomniałem - bali się ludzie czy to zadziała w przypadku wypadku- zadziałało - nabili więc ponownie - skoro ASO to robi to musza być pewni działania tego wynalazku

co do samych ASO jeszcze: oj rozbolały by niektórych głowy jakby się dowiedzieli o innych wynalazkach, generalnie mali dealerzy umarliby gdyby nie tego rodzaju wałki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to dlaczego koleś odciał te kable? co mogło być powodem? jakieś utajnione problemy?

Opublikowano
  • Autor

powodów mogło być wiele, ostatnio mój znajomy kupił passata - a tu zonk - poduszki w ogóle nie ma - teraz dostałem z VIAKENU przesyłkę z interfacem do VAGA i co tam ciekawego pisza w nowościach, ano np. o takim module który bez użycia kompa kasuje CRASH DATE i błąd wybitej poduszki w sterowniku - na prawde przeraża mnie co ludzie sprzedają i co inni kupują - wygląda na to że niedługo by być pewnym zakupu trzeba będzie rozbierać auto na czynniki pierwsze, bo VAG już nie wystarcza, tak zamieszają w komputerach, że wszystko super i cacy, przykład numer dwa: 3 dni temu stłuczkę miał inny znajomy, ponad 40km/h - poszła maska i reszta z przodu - a poduszki nic - i znowu okazuje się że nie ma poduszek a na kompach przy kupnie pokazało że wszystko super - TRAGEDIA. ten kraj to jedno wielkie oszustwo, ale jak ktoś chce kupić kombi w dieslu z klimą i bajerami za 15 tys. to tak będzie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no wiem coś więcej między tymi przewodami które są zaklejone jest opornik, 2,2ohma bodajrze, gdy go odłączyłem i przewody skręciłem ze sobą bez niego zaczęła świecić kontrolka i na vagu zbyt mała oporność, zatem wpiąłem go spowrotem skasowałem i jest ok. Czy poducha jest aktywna?

Opublikowano

uklad airbagu sam w sobie jest aktywny, jezeli masz poduche w kierownicy to zadziala

Opublikowano
  • Autor

w kierownicy tak, ale pytanie było o ta z opornikiem, jeśli kontrrolka nie świeci, błąd skasowany, nikt nie wyjął żarówki spod kontrolki (hehe) a masz opornik na siedzeniu, to zadziała wszystko prócz siedzenia, chyba że w kierownicy też masz opornik ??

Opublikowano

no ale jezeli sie pytal o poduche siedzenia, ktorej i tak nie ma podpietej bo ma opornik wpiety to jak ma ona dzialac :kox:

Opublikowano
  • Autor

wiem dark, ale jak ktoś nie rozumie tak prostej dla nas rzeczy, to trzeba mu to łopatologicznie wytłumaczyć, w suie na forum ludzie suzkają pomocy, starałem się jak najelpeij powiedziec co i jak żeby nie rozbrzuszać wątku o 100 tys. pytań w jednej kwestii

  • 3 lata później...
Opublikowano

Zaświeciła się kontrolka AIRBAG-u , pojechałem na serwis podłaczyli kompa pokazało że pod siedzeniem kierowczy , poruszali kostkami skasowali błąd i było ok przez tydzień teraz jest znowu . Chcę zmienic kostki i wtedy jechać do nich na wykasowanie . lutować pod siedzeniem nie będę... myślałem o zwykłych wsuwkach do kabli i zaizolować je taśmą , można tak ??

tu zdjecie : Zdjęcia

są tylko trzy kable , każdy połącze na wsuwkę i bedzie ok czy tylko te z żółtej kostki ?

Opublikowano

to można zmienić te kostki na normalne wsuwki do kabli i będzie ok ?

Opublikowano

powinno być. Sprawdz czy konektory nie są lużne

  • 4 lata później...
Opublikowano

I jak, wie ktoś od czego jest ta czerwona kostka pod fotelem? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.