Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Sprężarka nie dostaje prądu.


morwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Kilka dni temu podczas jazdy przestała mi chłodzić klimatyzacja (climatronic). Początkowo sądziłem, że skończył się czynnik. Odkręciłem zawór i wcisnąłem tę wewnętrzną igłę i czynnik zaczął się ulatniać. Drugie podejrzenie to sprzęgło. Aby je sprawdzić podłączyłem klimatyzację "na krótko" i sprężarka ruszyła. Okazuje się, że prąd nie dochodzi. Na drodze od panelu do złącza musi być coś skopane. Sprawdziłem przewody i wyglądają dobrze.

Czy może to być przekaźnik? Wiecie może. który przekaźnik odpowiada za klimatyzacje? Ten pod maską przy komputerze czy któryś z tych pod kierownicą? Dodam, że po wciśnięciu przycisku na panelu zapala się gwiazdka i słychać "pyknięcie".

Czy presostat może być tego przyczyną?

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę dzisiaj komputer i sprawdzę. Sprawdzałem bezpiecznik od klimatyzacji, ale odpowiada on też za wentylator, a ten działa. Czy jakieś inne bezpieczniki powinienem sprawdzić?

Sprawdziłem ten przekaźnik - jest dobry :( Komputer podłączyłem, ale żadnych błędów nie wykazał.

Hipppek, mógłbyś mi podać jakie bezpieczniki powinienem jeszcze sprawdzić? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...