Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Wskaźnik temperatury silnika.


Zielu21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,nie potrafię sobie poradzić z moim problemem ze wskaźnikiem temperatury silnika.Po włączeniu zapłonu wskazówka przekracza 60 i tyle jej wskazań,Wymieniłem termostat, czujnik temperatury x2,pierwszy to była jakaś podróbka firmy Topran, teraz jest założony czujnik oryginalny.

Nie wiem od czego zacząć.Z góry dzięki za pomoc. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odłączyć kostke od czujnika i zobacz czy strzałka opada jeśli nie to wskażnik jest uszkodzony.Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie są dwa czujniki koło siebie i to takie same.Jeden do kompa drugi do wskażnika.Oba są dwu pinowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam motyw przy wymianie czujnika, naruszyłem kabelek zasilający, były dosć napiete, wiec był mały zakres manewrowania tą instalką, sprawdź czy czegos nie naderwałes, a tym bardziej potwierdzi Ci sie to jeśli na kompie byś sprawdził wskazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolegów że nie odpisywałem,brak neta.Czy mogły któryś z kolegów podpowiedzieć jak sprawdzić to kompem?Interfejs posiadam

oraz VAG 4.9PL.A czujnik mam jeden z czterema pinami.Z góry dziękuję za pomoc.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 12:30_________________________________________________Witam kolegów,sprawdziłem tak jak radziliście.Po wypięciu wtyczki z czujnika,włączyłem stacyjkę a wskaźnik wskazał 65 stopni.

Podłączyłem się także kompem i wskazuję temperaturę tzn.jest wszystko w porządku.Wszystko chyba wskazuje na wskaźnik,czy muszę wymieniać cały licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolegów że nie odpisywałem,brak neta.Czy mogły któryś z kolegów podpowiedzieć jak sprawdzić to kompem?Interfejs posiadam

oraz VAG 4.9PL.A czujnik mam jeden z czterema pinami.Z góry dziękuję za pomoc.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 12:30_________________________________________________Witam kolegów,sprawdziłem tak jak radziliście.Po wypięciu wtyczki z czujnika,włączyłem stacyjkę a wskaźnik wskazał 65 stopni.

Podłączyłem się także kompem i wskazuję temperaturę tzn.jest wszystko w porządku.Wszystko chyba wskazuje na wskaźnik,czy muszę wymieniać cały licznik?

ja obstawiam że masz przerwany kabelek do czujnika i dlatego nie pokazuje na blacie prawidłowych wskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że wskażnik w liczniku padł skoro po odpięciu czujnika dalej stoi w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...