Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wizyta w najwiekszym salonie audi na swiecie AUDI CENTRE LONDON...kilka fotek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie wróciłem z wycieczki z moja druga polówką z największego salonu audi na świecie który znajduje się około 20km od miejsca gdzie mieszkam.Jako wielki fan marki nie moglem tego sobie odpuścić...miejsce istnieje już kilka miesięcy jest warte odwiedzenia ze względu na ciekawa architekturę i oczywiście pięknych cudeniek których w środku nie brakuje <około 160 aut na show roomie> Oprócz oglądania można oczywiście osiąść za kierownica,no i łyknąć troszkę histori marki Audi...Wklejam kilka moich fotek z wyprawy aby troszkę przybliżyć wam to miejsce... pozdrawiam :hi:

więcej na:

http://www.sytner.co.uk/audi/west-london/home.aspx

http://www.audi.co.uk/about-audi/contact-us/find-an-audi-dealer/partner-uk/westlondon.html

http://www.google.com/images?q=west%20london%20audi%20centre&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&hl=pl&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=vi

n_dW0.jpg

pDzkr.jpg

6TNgJ.jpg

6TUL9.jpg

6U1eA.jpg

EBMA9.jpg

EBZ2S.jpg

6UCEJ.jpg

o1cE9.jpg

o1VxJ.jpg

pGHnJ.jpg

ED7o0.jpg

EDmlS.jpg

pHfiJ.jpg

6WBmS.jpg

o3WL0.jpg

o4xa9.jpg

6XqKS.jpg

o5I_r.jpg

o5_sr.jpg

EGfri.jpg

pKuQr.jpg

6ZktJ.jpg

6Zpt0.jpg

o7gh0.jpg

6ZVTS.jpg

6_4Sr.jpg

o7Pc0.jpg

6_tOS.jpg

oa4n9.jpg

oajl0.jpg

704e0.jpg

70bIr.jpg

EHIJA.jpg

70FE9.jpg

pOpMA.jpg

oc84A.jpg

EIo80.jpg

71g3i.jpg

pP2GS.jpg

EIPzA.jpg

EIZy9.jpg

EJCsr.jpg

EJOW9.jpg

EJWpA.jpg

73yJA.jpg

pQvZ9.jpg

74X1A.jpg

75a_r.jpg

75pYi.jpg

75Cr0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam :D

Już miałem kupować, ale od początku coś mi nie grało, okazało się, że to fury drugiej jakości, na montażu kierownice i pedały nie z tej strony wstawili :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie - miejsce jak miejsce. Byłem tam kilkaset chyba razy przez ostatnie miesiace i powiem Wa jedno - Dopuki nie masz plakietki V.I.P to jest to salon jak kazdy inny, jedynie wiekszy. Szał to jest dopiero wówczas gdy traktują Cie jak boga i masz prawo wejścia na wyzsze "kondygnacje" gdzie znajdziesz stare modele AUDI,m.in. QUATTRO (kilkukrotny mistrz świata), V12 TDI Le Mans i wiele wiele innych niespotykanych modeli na drogach ...

Jednak - fajnie, że pokazałeś innym ...

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu łazisz w koszulce Mercedesa :no: I to jeszcze w salonie Audi!!! Co za zniewaga!!!

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...