Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yhm tak zrobie przynajmniej bede pewny bo nie kumam tego wogole:/[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________a może być tak ze zmierzył mi moc na kołach?

raczej malo prawdopodobne :wink4:

Opublikowano

dłaczego?

[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 15:53_________________________________________________może opisze jak mi zhamował auto- oczywiście wjechał na rolki wszedł pod spód przypioł ja tak do gleby ze koła schowały sie w błotniki zapytał do ilu ma ją kręcić ja mowie ze no nie wiem ty tu hamujesz podszedł do kompa wp[isał nr rej moje dane i jakie auto coś z listy wybierał ale nie mam pewności czy była tam jakaś masa pojazdu czy cokolwiek w kazdym razie wsiadł i i tak jeden byt 2 but 3 but i 5 i but doszedł do 61 tys i puscił koła sie toczyły dopuki nie staneły same i wsio wyszło jak wyszło moje pytanie czy on powiniem tak mocno do gleby przypiąć auto bo mi sie wydaje ze powinien tył spiąć zeby nie wyskoczył z rolek

Opublikowano

zapytał do ilu ma ją kręcić

po tym-nie wiem,czy chciałbym,aby ten pan mi powiedział cokolwiek o mocy auta...hamuje sie auto na 3,lub 4 biegu do odcinki, ale komp i tak skończy pomiar ,kiedy moc i moment osiągną szczyt
Opublikowano

jakby ci sam tyl wpial to auto by wystrzelilo z procy w sciane. 5 bieg do konca :shocked: niezle... kto ci hamowal auto? wrzuc wykres

Opublikowano

1. Dobrze jest hamować na 5 biegu, bo sa mniejsze wahania i większe obciążenie dla silnika.

2. Jeśli nie ustawiał obrotów dla hamowni tylko wybrał z listy przy niestandardowych kołach, to wynik jest przekłamany. Do wykonania jeszcze raz pomiar na hamowni.

Opublikowano

jak znajde troche czasu to wrzuce ten wykres umuwiłem sie do poznania na hamownie zobaczymy co z tego wyjdzie. myslicie ze dynometrem bedzie ok?

Opublikowano

dla mnie ten wykres z pierwszej strony śmierdzi paintem :thumbdown:

Opublikowano

dla mnie ten wykres z pierwszej strony śmierdzi paintem :thumbdown:

no co ty, nie gadaj :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie ten wykres z pierwszej strony śmierdzi paintem :thumbdown:

no co ty, nie gadaj :naughty: :gwizdanie:

na momencie moge lepsze nasmarować :gwizdanie:

ile chcesz ??? 230 ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dobra jak tu sie wrzuca obrazki? :confused4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 12:12_________________________________________________http:

Opublikowano

dobra jak tu sie wrzuca obrazki? :confused4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 12:12_________________________________________________http:

wyjasniłem ci tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138183.new#new

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem VAGiem, że nie ma błędów po przejechaniu około 400 kilometrów od wrzócenia programu.

Podczas jazdy zerknęliśmy też na odczyt z sondy lambda, były w normie.

Na koniec cisnienie doładowania - na początku ładuje 1,2 bara, potem przechodzi w 1,1 - do 1,0 i przy końcówce obrotów ma 0,8 bara.

Opublikowano

ładuje 1,2 bara

nie za duzo jak na K03 ????

Opublikowano

ładuje 1,2 bara

nie za duzo jak na K03 ????

duzo za duzo :thumbdown:

Opublikowano

jak się wirnik urwie to będzie niezły czad, kolega zgubi olej rurą wydechową :thumbdown:

Opublikowano

jak się wirnik urwie to będzie niezły czad, kolega zgubi olej rurą wydechową :thumbdown:

wpadnie do kabiny i obetnie pasazerowi noge :D

Opublikowano

jak się wirnik urwie to będzie niezły czad, kolega zgubi olej rurą wydechową :thumbdown:

wpadnie do kabiny i obetnie pasazerowi noge :D

co jak co , ale auto jebnięcie teraz pewnie ma nieziemskie :kox: :kox: :kox:

ciekawe jak AFR :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak się wirnik urwie to będzie niezły czad, kolega zgubi olej rurą wydechową :thumbdown:

wpadnie do kabiny i obetnie pasazerowi noge :D

co jak co , ale auto jebnięcie teraz pewnie ma nieziemskie :kox: :kox: :kox:

ciekawe jak AFR :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

odlacz N75 i tez bedziesz mial 1.2 w peaku, za***ista sprawa :decayed:

Opublikowano

odlacz N75 i tez bedziesz mial 1.2 w peaku, za***ista sprawa

szczególnie przy wyprzedzaniu,a tak powracająć-co z tą Octavią?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.