Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli to 1,2 bara może uszkodzić turbine? jakie jest w takim razie bezpieczne doładowanie skoro seria ładuje 0,3?

Opublikowano

Chwilowe 1.2 bara nie uwali K03....jesli jest na niskich obr. Da za to wgniot w plecy i skok Nm wiec na papierze mozna miec wiecej niz konkurencja :tongue4:

0.8 o gory to juz moze troche meczyc leciwe K03, trzeba zobaczyc jak WG zamykany jest bo jesli od 4500obr permanetnie zamkniety to znaczy sie ze cisnienie to max co turbo wyciska i rzeczywiscie za dlugo nie polata na takich nastawach.

Tak czy siak te wyniki z hamowni to bujda...

Opublikowano

skoro seria ładuje 0,3?

seria ładuje 0,55-0,6 :wink4:

Opublikowano

a po sofcie ok 0.9

Opublikowano

U mnie seria ładuje 0,8 - sprawdzone VAGiem.

Opublikowano

U mnie seria ładuje 0,8 - sprawdzone VAGiem.

no bo ty masz AVJ po sofcie na 170KM wiec normalne ze ci wiecej ładuje :wink4:

Opublikowano

U mnie seria ładuje 0,8 - sprawdzone VAGiem.

no bo ty masz AVJ po sofcie na 170KM wiec normalne ze ci wiecej ładuje :wink4:

no to na pewno nie jest seria AVJ -seria to 0,50 i spada do 0,45 w górnych obrotach,0,85 bara-to już najwyższa granica przed notlaufem-powyżej tego auto wpada w tryb awaryjny-AMB-może tyle ładować :wink4:
Opublikowano

awaryjny-AMB-może tyle ładować :wink4:

Dokłanie. W AMB samym programem robi się 200KM. W AVJ trochę mniej.

Opublikowano

Dokłanie. W AMB samym programem robi się 200KM. W AVJ trochę mniej.

eee tam :gwizdanie: w AVJ też... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Dokłanie. W AMB samym programem robi się 200KM. W AVJ trochę mniej.

eee tam :gwizdanie: w AVJ też... :gwizdanie: :wink4:

Heh, życzenia. :naughty:

Opublikowano

przecież Twój AMB technicznie nie różni się niczym-wszystko jest takie samo,prucz softu-to dlaczego miałoby w AMB standartem być 200km,a w AVJ nie?

Opublikowano

przecież Twój AMB technicznie nie różni się niczym-wszystko jest takie samo,prucz softu-to dlaczego miałoby w AMB standartem być 200km,a w AVJ nie?

Zawsze w serii ma więcej. Patrzyłem na tabele przyrostów mocy kiedyś i 150 konne 1.8T ma po sofcie 196KM, a już wersja 163KM po sofcie 207KM. Coś wtym musi być, może różnią się osprzętem... :gwizdanie:

Opublikowano

apart from pisze się prócz :polew:

Opublikowano

avj a amb, turbo to samo, cooler ten sam, wtryski te same, moim zdaniem ten sam silnik tylko inny soft delikatnie.

Mi turbo w serii ładowało według logów 0.6 bara spadając na 0,55 - 0,5

pzdr

Opublikowano

avj a amb, turbo to samo, cooler ten sam, wtryski te same, moim zdaniem ten sam silnik tylko inny soft delikatnie.

Mi turbo w serii ładowało według logów 0.6 bara spadając na 0,55 - 0,5

pzdr

tak,jak pisze udy-niczym sie nie różnią-jedynie BEX-190 konny ma drugi cooler ,większe wtryski i turbo

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 23:18_________________________________________________

apart from pisze się prócz :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przynajmniej wywiazali sie z umowy bo na stronie pisza ze robia 210KM samym softem

http://www.chiptuningkoszalin.pl/tabele

Mylisz się Buba, zgodnie z ich tabelą na sofcie robią 183 KM :decayed: Czytjmy ze zrozumieniem :wallbash:

  • 1 rok później...
Opublikowano

i jak Historia z chiptuning koszalin, chipują czy malują??? chlopaki gdzie zrobić najlepiej chipa dla mojego autka??

Opublikowano

i jak Historia z chiptuning koszalin, chipują czy malują??? chlopaki gdzie zrobić najlepiej chipa dla mojego autka??

GoodHope - Pleszew :good:

Opublikowano

a jak myslisz na ile mogą wykrecic moje cudo i mniej wiecej jaki koszt?

Opublikowano

pewnie z 1200 zeta i ze 190 Kuca bedzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.