Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi gaśnie po odpaleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dziś pojawił się problem z moim Audi.

Rano przyszedłem do garażu, odpalam samochód i niby zaskoczył i zaczął chodzić ale nagle się wyłączył, zgasł. Odpaliłem drugi raz i znowu to samo. Dopiero za trzecim razem odpalił i chodził. Gdy podjechałem na parking przed pracą, zgasiłem go i próbowałem zapalić i znowu to samo odpalił i zgasł.

Teraz siedzę w pracy i boje się żę jak wyjdę nie będę miał jak wrócić do domu i będę musiał po kolege dzwonić i holować audi.

Co może być przyczyną takiego gaśnięcia? Może za kilka dni porzyczę kabelek to sprawdzę czy nie ma jakichś błędów.

Miesiąc temu miałem podobny problem ale okazał się nim kluczyk, gdyż bateria była słaba i źle przekazywałą sygnał do immobilajzera. Wymieniłem baterię i jak ręką odjął.

Lecz teraz jets nowa bateryjka i silnik gaśnie... co to może być?

Pozdrawiam

Opublikowano

A pali sie kontrolka od immo jak odpalisz ?

Opublikowano
  • Autor

Nie pali się właśnie kontrolka od immo :disgust:

Opublikowano

Nie pali się właśnie kontrolka od immo :disgust:

moze ci alterantor nie laduje i akumulator ma za niskie napiecie o co moze sie burzyc immo

Opublikowano
  • Autor

Jak uda mi się wrócić do domu to sprawdzę napięcie akumulatora.

Opublikowano

Jak uda mi się wrócić do domu to sprawdzę napięcie akumulatora.

kolego najprosciej zvagowac silnik i wtedy wiadomo co i jak i gdzie sie dzieje

Opublikowano
  • Autor

Ok, zvaguję go jutro wieczorem i jak będą jakieś błędy to wkleje je tutaj.

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 14:43_________________________________________________Jak na razie wszystko jest OK, ale w błędach był immo... dziwne bo tak jak pisałem wymieniłem już bateryjkę i wszystko powinno być OK.

tutaj błąd:

Control Module Part Number: 038 906 019 JQ

1 Fault Found:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Może coś z kluczykiem jest nie tak ? Chyba zacznę jeździć na zapasowym kluczyku...

Opublikowano

Ok, zvaguję go jutro wieczorem i jak będą jakieś błędy to wkleje je tutaj.

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 14:43_________________________________________________Jak na razie wszystko jest OK, ale w błędach był immo... dziwne bo tak jak pisałem wymieniłem już bateryjkę i wszystko powinno być OK.

tutaj błąd:

Control Module Part Number: 038 906 019 JQ

1 Fault Found:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Może coś z kluczykiem jest nie tak ? Chyba zacznę jeździć na zapasowym kluczyku...

Bateryjka ma się do immo jak piernik do wiatraka :decayed:

Transponder immo znajdujący się w kluczyku jest zasilany indukcyjnie przez cewkę umieszczoną na stacyjce.

Cewka służy też jako odbiornik kodu immo.

Opublikowano
  • Autor

No to nie wiedziałem, dzięki za info :hi:

W takim razie od czego to może być ?

Opublikowano

Ok, zvaguję go jutro wieczorem i jak będą jakieś błędy to wkleje je tutaj.

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 14:43_________________________________________________Jak na razie wszystko jest OK, ale w błędach był immo... dziwne bo tak jak pisałem wymieniłem już bateryjkę i wszystko powinno być OK.

tutaj błąd:

Control Module Part Number: 038 906 019 JQ

1 Fault Found:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Może coś z kluczykiem jest nie tak ? Chyba zacznę jeździć na zapasowym kluczyku...

Bateryjka ma się do immo jak piernik do wiatraka :decayed:

Transponder immo znajdujący się w kluczyku jest zasilany indukcyjnie przez cewkę umieszczoną na stacyjce.

Cewka służy też jako odbiornik kodu immo.

bateryjka tak ale nie akumulator! jesli ma za male napiecie moga rozne urzadzenia nie byc wlasciwie zasilane (mialem taki przypadek w mercedesie) i kupa wywala bledy rozne rozniaste

sprawdz jeszcze czy nie masz jakiejs przerwy mozezs tez wziac inny kluczyk i tym sprawdzic jesli bedzie chodzic to albo spiralka w kluczyku do wymiany albo caly kluczyk

Opublikowano

Może pomoże ponowna adaptacja immobilizera VCDSem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.