Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak podświetlenia nóg od strony pasażera


cuchu17

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie działa mi podświetlenie nóg pasażera może ktoś zna przyczyne usterki ?

Nadmieniam że podświetlenie podsufiówki

podczas otwarcia drzwi działa.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdziłem bo jest możliwość łatwo jej wyjęcia .Jest dobra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odgrzeje trochę temat.

Ja także zauważyłem, iż czasami nie świeci mi podświetlenie nóg pasażera + ta lampka czerwona w drzwiach.

Nadmieniam, iż jest to czasami i nie ma reguły - kiedy świeci, a kiedy nie. Żarówki są dobre, mikrostyk w drzwiach zapewne też, gdyż górne oświetlenie kabiny włącza się normalnie po otwarciu prawych przednich drzwi. Stukałem już po wszystkich elementach auta (po drzwiach, schowku) szukając przerwy w obwodzie, ale się nie doszukałem. Czy może przerabiał już ktoś ten problem? Rozbierać mam pół samochodu szukając przyczyny? Czerwone lampki w pozostałych drzwiach działają bez zarzutu. podświetlenie nóg kierowcy także.... HELP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co wiem, za podświetlenie nóg odpowiada moduł komfortu, sprawdźcie czy Wasz moduł to obsługuje.

Ja mam tez tu zepsute, ale wiem ze przepalił sie tranzystor w module (trzeba wymienić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj sprawdzałem czy może żarówka ale okazało się że i czerwona lampka drzwi też nie działa i nie wiem co to jest nadmieniam żarówki są dobre .

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak kumpel miał ten sam problem, bezpieczniki dobre wszsytko ma grac a nic nie działało, przyczyną była woda która dostawała sie pod podłoge od strony pasazera i przegniły mu kable za siedzeniem pasazera, po połaczeniu wróciło do normy, przyczyn może byc wiele moduł komfortu jak koledzy opisuja oraz pompka w bagazniku która zamyka dzwi bo ona jest połaczona z oświetleniem, zimne luty itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!mam podobny problem.a mianowicie oświetlenie nóg pasażera miga co jakiś czas nie wiadomo dlaczego?najgorsze jest to że nawet po wyłączeniu zapłonu i zamknięciu auta potrafi tak sobie migać w nocy.w aucie jest sucho-zadnego przecieku nie zauważyłem, dodam tylko że nie działa mi też oświetlenie bagażnika do którego nie mogę dojść.jest to strasznie denerwujące.zakładałem już osobny post odnośnie tego migania-jeden z kolegow sugerował że może być to powiązane z centralką sterującą zamkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...