Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod


M@rk

Rekomendowane odpowiedzi

piekna metomorfoza:) alu pieknie pasuja... moze ja sie nad takimi zaastanowie... bo mam okazje wyrwac takie za tani pieniadz, a sa one bardzo ładne:)

mi sie je udalo kupic za 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wolno ja nawet ostatnio sciagalem folie bo sie ped....l przyczepil:/

umnie koles przyjechal i nic o foli nie wspomnial wiec chyba bedzie dobrze . [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 08:00 _________________________________________________wrzucielem narescie foteczki przednich lamp :):) jescze musze zrobci zdjec jak swieca z strony kierwocy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk co się stało z Twoimi 17kami? :mysli: Właśnie powiedz jak się jeździło na tamtych felgach? Bardzo dobra modyfikacja, też taką właśnie zrobiłem :good: Tylko jeszcze xenon w pudełku ale to kwestia 2-3 dni i będzie zamontowany :> A nie myślisz o przednim zderzaku? Napisałeś w planach że zmiana zderzaka tył... A co z przednim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk co się stało z Twoimi 17kami? :mysli: Właśnie powiedz jak się jeździło na tamtych felgach? Bardzo dobra modyfikacja, też taką właśnie zrobiłem :good: Tylko jeszcze xenon w pudełku ale to kwestia 2-3 dni i będzie zamontowany :> A nie myślisz o przednim zderzaku? Napisałeś w planach że zmiana zderzaka tył... A co z przednim?

caly czas je mam czekam na opony i bede je zakladal a zderzak przod juz mam w piwnicy moze za miesiac bedzie jakas kaska to podjae do lakiernika i bede go zakladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk, jakich żarówek uzyłeś jako postojówki? Chciałbym zmienić te zaroweczki u siebie bo swieca na zolto :kwasny:.

Jesli mozesz dorzuc tez foto przy włączonym xenonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo już będę przymierzać się do zakupu Audi A4 i powiem tylko, że będę się wzorować na Twoim pomyśle. Komfort podczas jazdy, radość z przyśpieszenia i jest na czym zawiesić oko. Tak powinien według mnie wyglądać samochód po tuningu, a nie jakieś mega półki i 2 metrowe spojlery z tyłu itd. Gratulacje za super zrobiony samochód, naprawdę jest co podziwiać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk, jakich żarówek uzyłeś jako postojówki? Chciałbym zmienić te zaroweczki u siebie bo swieca na zolto :kwasny:.

Jesli mozesz dorzuc tez foto przy włączonym xenonie.

sorki ze nie odpisywalme ale bylme na urlopie teraz wrocilem i odp. na wszystkiew wasze pytania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje.fajne zmiany :good: a mam pytanie odnosnie listew w kolo szyb jaka szerokosc gornej i dolnej bo sam sie przymierzam ale niewiem jaka szerokosc zamowic i czy gorna listwa jest wkladana na ten rancik czy normalnie przyklejales tak jak dolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje.fajne zmiany :good: a mam pytanie odnosnie listew w kolo szyb jaka szerokosc gornej i dolnej bo sam sie przymierzam ale niewiem jaka szerokosc zamowic i czy gorna listwa jest wkladana na ten rancik czy normalnie przyklejales tak jak dolna.

ja mialem gorna 6 mm a dolna chyba 12 mm i ta gorna tez jest naklejana :) ladny efekt[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:26_________________________________________________

a dlugo juz modyfikujesz autko??;> ja mam autko nie caly miesiac i wlasnie fundnolem sobie 19'' od a8:D:*

:good::evil:

mozna poweidziec ze rok mi zajelo zrobic to co jest teraz . od sytcznia zacne sie przmierzac do tych nowych modow :evil:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:27_________________________________________________

M@rk, jakich żarówek uzyłeś jako postojówki? Chciałbym zmienić te zaroweczki u siebie bo swieca na zolto :kwasny:.

Jesli mozesz dorzuc tez foto przy włączonym xenonie.

zarowki to POSTOJÓWKI LED W5W kolor bialy cos takeigo

http://allegro.pl/item394460800_postojowki_led_w5w_6_kolorow_wyprzedaz_hit.html

ale wczesniej mialem drozsze i mocniej na bialo swiecily tego typu :chytry: lepiej dolozyc i kupic te jak ktoras ta tansza mi sie przepali to znowu wroce do tych :)

http://moto.allegro.pl/item429768701_zarowki_led_w5w_hyper_power_180st_80000mcd_nowosc.html#photo

już niedługo zdjęcia z zderzakiem od RS4 :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...