Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdarzenie na drodze + bójka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Luka3s chłopaku... ze względów merytorycznych...proszę cię...przestań się wypowiadać w tym temacie.

Można dawać kropy za OT w Hyde Parku? :gwizdanie:

a chcesz dostac? :naughty::wink4: czy wlepić komuś... :gwizdanie:
Opublikowano

ten temat jest za***isty :kox:

z problemu i pytania zrobily sie jaja :decayed:

a najlepsze jest to ze co chwile ktos nowy chce sie pochwalic swoja niesamowita historia :notworthy:

moze nazwa tematu powinna brzmiec ..... "jestem bohaterem, pochwalcie mnie na forum i polechtajcie moje ego" ( nie odnosze tego do autora watku ... lecz co do niektorych postow ktore sie tu pojawily )

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 01:55_________________________________________________zeby nie bylo OT to dodam cos od siebie:

jesli ktos pojdzie do szpitala i nawet nie wezwie policji a bedzie miec obrazenia powyzej siedmiu dni to masz sprawe scigana z urzedu ( dla niekumatych przez prokurature ).

obrazenia powyzej 7 dni to np. zlamany nos

jest to artykul 158 kodeksu karnego

paragraf w zaleznosci m.in od skutkow pobicia to 1/2/3

....[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 01:58_________________________________________________aha... jesli nie miales wczesniej sprawy za pobicie to powiem ci tyle ... w najgorszym przypadku dostaniesz zawias ;]

Opublikowano

Skupcie sie na problemie z tematu, a nie typie odziezy preferowanym przez usera.

Opublikowano

przed sianiem zametu i robieniem zamieszania poczekajmy na pierwsza konfrontacje.

moze w ogóle nie dojdzie do rozprawy i sprawa rozejdzie sie po kosciach

Opublikowano
  • Autor

OK, byłem dziś na posterunku. Wieści są takie: od piątku nikt nie zgłaszał na policję pobicia, nikt nie zgłosił się na pogotowie z obrażeniami jak po pobiciu. To w miarę dobre info. Nie wiem czemu ale numery rejestracyjne nie są prawidłowe. Podałem 2 numery, jedno przy zgłoszeniu, kiedy odjeżdżałem stamtąd, wtedy mnie rozłączyło, w międzyczasie dogoniłem tego typa autem i odczytałem dokładnie tablice i potem dzwoniłem jeszcze raz, różniły się ostatnią cyfrą, i byłem ich pewny- do dzisiaj :thumbdown:

Policjant spisał zeznanie i będą ścigać gościa pod kątem zniszczenia mojego auta, ewentualnie tamowania ruchu na drodze. Tyle na razie

Opublikowano

OK, byłem dziś na posterunku. Wieści są takie: od piątku nikt nie zgłaszał na policję pobicia, nikt nie zgłosił się na pogotowie z obrażeniami jak po pobiciu. To w miarę dobre info. Nie wiem czemu ale numery rejestracyjne nie są prawidłowe. Podałem 2 numery, jedno przy zgłoszeniu, kiedy odjeżdżałem stamtąd, wtedy mnie rozłączyło, w międzyczasie dogoniłem tego typa autem i odczytałem dokładnie tablice i potem dzwoniłem jeszcze raz, różniły się ostatnią cyfrą, i byłem ich pewny- do dzisiaj :thumbdown:

Policjant spisał zeznanie i będą ścigać gościa pod kątem zniszczenia mojego auta, ewentualnie tamowania ruchu na drodze. Tyle na razie

im później go znajdą tym mniej czasu będzie miał na kombinowanie z lekarzami, zwolnieniami i tym, żeby sobie załatwić papiery na uraz ciała powyżej 7 dni.

Opublikowano

OK, byłem dziś na posterunku. Wieści są takie: od piątku nikt nie zgłaszał na policję pobicia, nikt nie zgłosił się na pogotowie z obrażeniami jak po pobiciu. To w miarę dobre info. Nie wiem czemu ale numery rejestracyjne nie są prawidłowe. Podałem 2 numery, jedno przy zgłoszeniu, kiedy odjeżdżałem stamtąd, wtedy mnie rozłączyło, w międzyczasie dogoniłem tego typa autem i odczytałem dokładnie tablice i potem dzwoniłem jeszcze raz, różniły się ostatnią cyfrą, i byłem ich pewny- do dzisiaj :thumbdown:

Policjant spisał zeznanie i będą ścigać gościa pod kątem zniszczenia mojego auta, ewentualnie tamowania ruchu na drodze. Tyle na razie

czyli rozeszlo sie po kosciach, przynajmniej masz spokoj :good:

Opublikowano
  • Autor

Na razie wygląda, że spokój. Ale jeszcze nie czuję, że wszystko się skończyło. Musi minąć trochę czasu, coś może się jeszcze wydarzyć.

Opublikowano

Spoko mówiłem że nie zgłosi na policje.

Będzie dobrze. :wink4:

Opublikowano

Do czasu zeznań na komendzie, dobrze byłoby "przypomnieć sobie" kielka faktów..

Byłeś już składać zeznania czy nie byłeś ?

Jak nie byłeś to PW.

Opublikowano

Zaczęło się od braku kultury, przeszło w chamstwo a może się skończyć wyrokiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.