Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Poliftowy AFN ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i ja się pochwale :decayed:

-rok produkcji koniec sierpnia 1999

-avant

-silnik 110 tdi AFN skrzynia manual

-kolor LZ5L (granat z efektem perły)

-hamulce w serii

-z wyposażenia to skórzana kiera trójramienna od S-line,domykanie szyb z pilota, pakiet chrom i pakiet oświetlenia,tempomat, 4 jasie, podłokietnik X2, podgrzewane spryski szyb, climatronik. el. szyby ale tylko przód, pół-fis itp. montowane standardowo

-car audio: ori głośniki i radio KENWOOD- skromny ale gra całkiem przyzwoicie

-zawias :mysli: na wklejce 1BA ale stoi jakoś trochę nisko, może poprzedni właściciel coś kombinował (sprężyny eibach)

-kółka alu 15'' według wklejki z bagażnika wyjechała z fabryki na 18"-pewnie zostały gdzieś w NL :polew:

-z modów to Hidy 6000K, spryski reflektorów(niestety nie ori), oklejenie lewarka biegów okleiną carbonopodobną, ramki na zegarach i daszek ''ala'' RS na tylniej klapie

A oto Ona :gwizdanie:

NYgSJ.jpg

8wRsS.jpg

NZFaJ.jpg

N_Yur.jpg

wdmOS.jpg

wecbS.jpg

wer9J.jpg

8Bkk0.jpg

O1Sdi.jpg

Opublikowano

hak out :naughty:

większe kółeczka :naughty:

bliżej ziemii :naughty:

ogólnie ładne autko :good:

PS szkoda że parówa :confused4:

Opublikowano

hak out :naughty:

większe kółeczka :naughty:

bliżej ziemii :naughty:

ogólnie ładne autko :good:

PS szkoda że parówa :confused4:

przecież to nie parówa, ma relingi :gwizdanie: sloganu forum nie znasz :polew:

Fajne autko, masz juz jakieś plany na przyszłość, ja bym ściemnił szybki przy pakiecie chrom i tym kolorze super sie będzie prezencić

Opublikowano

hak out :naughty:

większe kółeczka :naughty:

bliżej ziemii :naughty:

ogólnie ładne autko :good:

PS szkoda że parówa :confused4:

przecież to nie parówa, ma relingi :gwizdanie: sloganu forum nie znasz :polew:

Fajne autko, masz juz jakieś plany na przyszłość, ja bym ściemnił szybki przy pakiecie chrom i tym kolorze super sie będzie prezencić

dla mnie każde kombii to parówa :tongue4:
Opublikowano

bardzo ładny AVANT podoba mi sie zmieniłbym miejsce gaśnicy bo pani mogła by sobie ubić noge :wink4: lepiej może do bagażnika pozdro

Opublikowano

:hi:

a to nie AVG?

Opublikowano

Ogarnięta.

Opublikowano
  • Autor

Z planów na przyszłość to ściema szyb i jakieś lepsze alu na niższym profilu

:hi:

a to nie AVG?

:hi:

AFN :>

Opublikowano
:disgust: :disgust:

:hi:

a to nie AVG?

mój też AFN poliftowy :disgust: w 99 takie cyrki jeszcze robili

Opublikowano

fajne autko daj dużą pięcio ramnienną felge efekt murowany

Opublikowano

Ładna :good:

Super wnętrze.

Perłowy lakier i chromowane relingi :kox:

Takiego avanta mógłbym mieć (gdyby sedanów nie było :decayed:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.