Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z szyberdachem Webasto


Marbas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :) Mam takie małe pytanie odnośnie szyberdachu. W mojej Audi mam Szyberdach na korbkre Webasto Farmont F300 http://www.ogrzewania.pl/Szyberdachy-Farmont-F300-54p.html <-- coś takiego,no i mam taki problem ze zebatka ktora zwija linke sie wyrobiła. Czy orginalny dach elektryczny z A4 będzie pasował?? i Czy dużo jest przy tym pracy? nie wiem co robic,dach sie nie domyka,przy większym deszczy skrapla sie woda do środka ;/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymiary otworu są takie same to pokrywa podejdzie, ale w dalszym ciągu zostaje wspawanie wanny szyberdachu i szczerze mówiąc kiepsko to widzę :no: jedyne wyjście to kupić uszkodzoną część o ile jest dostępna albo wywalić dziadostwo i zaspawać dach bo zaklejenie szybra taśmą/ sylikonem to nie jest wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy dach z elektrycznym szyberdachem pomalujesz i git znajdziesz na allegro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje nie podejdzie ori pod tą dziurę którą teraz masz, no chyba, ze szpary nadrobisz silikonem :polew:

Potrzebowałbyś szyny do szyberdachy no i podsufitówkę nową. gra nie warta świeczki, to lepiej juz kupić nowy szyber tej firmy który zapodałes w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) Mam takie małe pytanie odnośnie szyberdachu. W mojej Audi mam Szyberdach na korbkre Webasto Farmont F300 http://www.ogrzewania.pl/Szyberdachy-Farmont-F300-54p.html <-- coś takiego,no i mam taki problem ze zebatka ktora zwija linke sie wyrobiła. Czy orginalny dach elektryczny z A4 będzie pasował?? i Czy dużo jest przy tym pracy? nie wiem co robic,dach sie nie domyka,przy większym deszczy skrapla sie woda do środka ;/

W ostatecznosci wykrecic mechanizm i pojezdzic po magikach ktorzy dorabiaja rozne rzeczy np do maszyn przemyslowych - maja tokarki i duzo bardziej skomplikowane urzadzenia. Dla nich zebatke dorobic to tylko kwestia wzoru i czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...