Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przede wszystkim to rozstaw śrub nie pasuje - powinno być 5x112 do Audi.

Można dać dystans zmieniający, ale wtedy ET się zmniejszy i będą wystawać za nadkola.

Felga sama w sobie fajna (mam coś podobnego), tylko do takiej felgi jest potrzebna dobra gleba. Inaczej nie będzie to za dobrze wyglądać.

Opublikowano

Wygląd to kwestia gustu ale jak dla dla mnie :thumbdown:

Opublikowano

Dokladnie, juz pomijajac pielegnacje/czyszczenie takich felg. Szukaj czegos innego.

Opublikowano
  • Autor

co do rozstawu srub to wiem ze nie ten :tongue4: Gleba pod taka felge to tez wiem... A jezeli chodzi o samego producenta??? Moze ktos ma lub mial felgi tej firmy??? Stosunek jakosc-cena lub cos w tym stylu???

Opublikowano

sama felga z gatunku "wieś tańczy, wieś śpiewa" :)

a jeśli chodzi o to czego szukasz to wejdź na alledrogo i szukaj :) codziennie po kilkadziesiąt przybywa pozycji.

Opublikowano
  • Autor

sama felga z gatunku "wieś tańczy, wieś śpiewa" :)

no niewatpliwie :oklaski:

widzialem foto avanta na podobnej feldze i powiem ze łobuz jest :evil:

Opublikowano

Nie mówiem nic o wzorze, bo w 17 nie rabi jak dla mnie roboty :no:

ale firma sama w sobie jest niezła, Nowak latał swoją a4 sezon na alutecach i nie narzekał :cool1:

Opublikowano

Srednie! :wallbash:

Opublikowano

Felga nawet ładna :wink4: dużo ładniej by wygłądała w większym rozmiarze... no ale coż...

Do tej felgi to bez gleby sie nie obejdzie :decayed:

Opublikowano

jest tyle felga do wyboru że chyba można wybtrać coś z dobrym rozstawem śrub?!

nie ma co głowy zawracać

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi o ten egzemplarz ale o sam wzor (patrz wyzej) :polew:

Opublikowano

Tak jak w temacie :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item1152664215_nowe_alutec_17_5x100_vw_seat_skoda.html

Chcialbym sobie takie zafundowac pod srebrego Avanta z 98r. Jestem ciekawy waszej opinii co do prezencji felgi a takze jakosc produktu (firma ALUTEC).

Z gory dziekuje za opinie :>

tytuł wątku-co sadzicie o tych felgach?

wlejasz felgę ze złym rozstawem-to jest fakt. lepiej poszukaj i wstaw felgę o dobrych parametrach ale koniec głupot

jeżeli chodzi o firmę alutec nie jest najgorsza

wzór też fajny ale jak mówi ślepy nie w tym rozmiarze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.