Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie, wstaw coś co bardziej współgra z kokpytem :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie0051.jpg

Zdj_cie0053.jpg

Zdj_cie0054.jpg

Zdj_cie0057.jpg

Opublikowano

Zdj_cie0051.jpg

Przód masz :kox: tylko te zaślepki załóż :wink4:

Opublikowano
  • Autor

17_cal.jpg

P040311_16_36.jpg

P040311_16_36_01.jpg

Teraz trzeba coś powolutku z tyłem robić :)

Zdj_cie0055.jpg

Końcówka uratowała mnie przy cofaniu pod Marketem :P Dlatego taka krzywa! Nie podoba sie mi tył muszę dopaść jakaś fajna końcówkę i ładnie spawać :) Morze Jakis zderzak i progi .

Zdj_cie0056.jpg

Taka coś dokładka :)

1462026162.jpg

Końcówka :)

foto_03.jpg

Morze takie lampy sobie sprawie

1469094406.jpg

1471437315.jpg

Opublikowano

OH NOOOO :bicz: nie rob tego

Opublikowano

:doh1: kufa forum pomyliłeś

Opublikowano

Idziesz w złą strone, przód zostaw, ew. pomaluj lampy, ale nie dawaj żadnych Endżelajs, te dokładki jak z tesco, nie zakładaj wsi na auto, to nie stary ford, czy fiat uno... :disgust:

Oczywiście zrobisz jak chcesz.

Opublikowano

Dzieci nie powinny się brać za tuningowanie aut, zdecydowanie :sick3:

Opublikowano

Dzieci nie powinny się brać za tuningowanie aut, zdecydowanie :sick3:

Nie wiek ma znaczenie, uwierz.

Każdy robi jak lubi, ale miejmy nadzieje, że po jakimś czasie spędzonym na tym forum zmienisz koncepcje na swojego furacza, bo szkoda by było oszpecać OOOO.

Pozdro.

Opublikowano

Jak widzisz jakiegoś ulepa typu szpetne naklejki, spojlery, chromiki, ledy w zderzaku, rynny zamiast rury wydechowej - na 90% za kierownicą będzie siedział dzieciak.

Brewki rozwaliły system, przecież to już jest z 10 lat nie modne :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:07_________________________________________________SebaMC , bez urazy oczywiście nie piszę o Tobie.

Dopiero zobaczyłem, że masz 19lat :wink4:

Opublikowano

No dokładnie, masz racje, starsi ludzie nie 'tjuningują' auta tak bardzo :decayed:

Ale są młodzi, którzy ogarniają temat i robią to lepiej niż starsi, spójrz na auto wojciu0308 a jeszcze prawka nie ma, także nie każdy młodziak przewozi słome :polew:

Opublikowano

Co się śmiejecie z chłopaka :bicz: chce ją upodobnić do mojej ślicznotki :kox: :kox: :kox:

91981037.jpg

14115578.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

P.S - Nie rób tego :wink4:

Opublikowano

PABLO :kox: co to nie bylooo :decayed: meserszmit NO.2 zaraz po moim :slina: chrom z metra :slina:,niebieskie postojówki :slina: lexus stajla :shocked::slina: wersja full chrommadafaka :slina: lustra M3 v-power :shocked:siatex :slina: i wydech jak nos jakiegoś zwierza :sick3: o brewkach nie wspomne...[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:00_________________________________________________jeszcze najlepiej zamiast znaczka audi na klapie nalepić ZUUUUUUUUUOOOO :evil:

Opublikowano
  • Autor

Więcej Krytyki niz pomocy. Dobra przód zostawie. wymienie koncówke i to było by na tyle pozdro

Opublikowano

Więcej Krytyki niz pomocy. Dobra przód zostawie. wymienie koncówke i to było by na tyle pozdro

Przód jest :kox:

Zresztą całe auto jest niczego sobie, zmień tę końcówkę wydechu a będzie jeszcze lepiej :)

Opublikowano

Więcej Krytyki niz pomocy. Dobra przód zostawie. wymienie koncówke i to było by na tyle pozdro

Przód jest :kox:

Zresztą całe auto jest niczego sobie, zmień tę końcówkę wydechu a będzie jeszcze lepiej :)

Dokładnie :good:

Ewentualnie zapodać zderzak od S4 na tył + dobry wydech i będzie malinka :)

Opublikowano

MZ19S.jpg

Ja bym dal jeszcze jeden komin po srodku :)

Opublikowano

MZ19S.jpg

Ja bym dal jeszcze jeden komin po srodku :)

Ech te małolaty, im młodsi to większą wioskę by robili, Tolek nie słuchaj 15 letniego moda bo Cię chce na jeszcze gorszą drogę wprowadzić :wallbash:

:naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ej ej proszę tutaj nie mówić, że małolaty by tu wiejski tuning robili :kox: :gwizdanie:

Są wyjątki !

Opublikowano

:doh1: kufa forum pomyliłeś

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejecie z chłopaka :bicz: chce ją upodobnić do mojej ślicznotki :kox: :kox: :kox:

91981037.jpg

14115578.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

P.S - Nie rób tego :wink4:

:polew: :polew: :polew:

MZ19S.jpg

Ja bym dal jeszcze jeden komin po srodku :)

Kurfa ale cyrk :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.