Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 100% sie rysuje :wink4:

Opublikowano

na 100% sie rysuje :wink4:

piszesz o folii :P

a co myslisz o polakierowaniu?? :naughty:

Opublikowano

pisze o folii :wink4: trzymam na niej telefon i jest porysowana juz nieco, ale już mam następce na to miejsce :naughty:

Opublikowano

Żeby mi się nie rysowała położyłem na niej Geko od Pentagrama. Ja trzymam tam telefon i przeważnie klucze. A dzięki Geko nawet w ostrych zakrętach nic mi nie lata po tej półeczce no i się nic nie rysuje :naughty:

Opublikowano

efekt spoko!

wiecie moze czy mozna i gdzie kupic folie imitujaca lakier fortepianowy?

chcialbym miec konsole srodkowa w mega glebokiej czerni i max polysku :decayed:

Opublikowano

mam pytanie zrobił by mi ktoś vt środkowej konsoli w jasnym karbonie ?

Opublikowano

efekt spoko!

wiecie moze czy mozna i gdzie kupic folie imitujaca lakier fortepianowy?

chcialbym miec konsole srodkowa w mega glebokiej czerni i max polysku :decayed:

nawet jeśli znajdziesz taka folie, to nie nacieszysz sie nia długo (rysy + mat) Lepiej daj komuś do prof. lakierowania

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś może z Was pomierzył jak duży kawałek folii byłby potrzebny do oklejenia wszystkich dekorów łącznie z konsolą środkową (ramka naokoło radia)? Chciałbym w przyszłości pobawić się z czymś takim, tylko nie wiem jak duży format musiałbym zamówić...

Opublikowano

30na 150 :wink4:

Opublikowano

I to wystarczy na to, by najdłuższą listwę oraz konsolę środkową okleić bez potrzeby łączenia w jakimkolwiek miejscu folii?

Opublikowano

przeciez ta najdluzsza listwa nie ma 1.5 metra

spokojnie wystyknie

Opublikowano

nom

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:05_________________________________________________zaraz zapodam foto

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

audi.jpg

Czy ktos moze to oklejał juz ? Ten kauczuk u mnie jest strasznie pozdzierany i trzeba z nim zrobic porządek. Chętnie bym to zrobil własnie to folie carbon ale boje sie iż wyjdzie nieądnie bo to jakby nie bylo nie jest równa powierzchnia...

Opublikowano

wybij sobie to z głowy :no:

kup na allegro strukturę do tego ona kosztuje około 25 zł

Opublikowano

wybij sobie to z głowy :no:

kup na allegro strukturę do tego ona kosztuje około 25 zł

dokładnie

lakier strukturalny do plastików czarny matt BOLL :good:

Opublikowano

wybij sobie to z głowy :no:

kup na allegro strukturę do tego ona kosztuje około 25 zł

dokładnie

lakier strukturalny do plastików czarny matt BOLL :good:

Kowi87 ja z nudów zwykłym sprayem wymalowałem hehe :polew:

Opublikowano

Kowi a jest coś takiego tylko biały mat ???

Opublikowano

Kowi a jest coś takiego tylko biały mat ???

nie widziałem
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś jakieś dobrej jakości fotki takich rezanych dekorów? Najlepiej w fortepianowej czerni...

Opublikowano

Fajnie to wygląda, też koniecznie muszę sprawić sobie taką folię na panel od konsoli.. pękł mi chyba od słońca tuż koło radia :/ Fajna folia załatwi sprawę i wygląd będzie na plus :naughty: Kowi masz gdzieś link do swojej foli może? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.