Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt


bartoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ta folie dosc długo już i co moge powiedzieć?? trzymam na niej telefon i od telefonu troche sie porysowała już :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF a co zrobiłeś z tą gumą???? Bo na te resztki gumy to chyba nie bardzo malować.I jeszcze jedno jak wyciągną przełączniki od opuszczania szyb bo u mnie coś nie chcą wyjść a boje się je połamać.

W moim padalcu pod folię poszła tylko półka pod popielniczką... :cool1:

Za drzwi jeszcze się nie biorę, bo gumo-plastik mam jeszcze w zadowalającym stanie...

a plan jest taki, że jak będę robił drzwi to od razu dorzucę elektrykę tylnych szyb, alcantarę x 4 i termoplast :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF a co zrobiłeś z tą gumą???? Bo na te resztki gumy to chyba nie bardzo malować.I jeszcze jedno jak wyciągną przełączniki od opuszczania szyb bo u mnie coś nie chcą wyjść a boje się je połamać.

W moim padalcu pod folię poszła tylko półka pod popielniczką... :cool1:

Za drzwi jeszcze się nie biorę, bo gumo-plastik mam jeszcze w zadowalającym stanie...

a plan jest taki, że jak będę robił drzwi to od razu dorzucę elektrykę tylnych szyb, alcantarę x 4 i termoplast :evil:

widzę że plan taki jak mój :decayed:, tyle że ja zamiast alcantary dam jakiś wyczesany materiał, bo cena alcantary zabija :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent :D kiedyś nad takim obklejeniem myślałem ale nie wiedziałem że to aż tak fajnie wychodzi :D chyba będe musiał nad tym pomyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce sobie wszystkie dekory wykleić tą folią ale ciekaw jestem efektu :tongue4: faktycznie wygląda to podobnie jak prawdziwy carbon? :> bo widziałem różne folie i jedynie ta tak idealnie imituje carbon. ja myślę o jasnym carbonie bo na allegro też taka folia 3M jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobiłem jak kolega na poczatku okleiłem sobie to w koło gałki zmiany biegów pod zapalniczka i spoko wyglada teraz bo mialem porysowane. Juz zamowiłem teraz taki sam srebrny carbon bede sie bral za listwy ozdobne tylko martwi mnie troche ten demontarz listw z deski :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten laminat 3 di-noc 3D jest ok- moim zdaniem nie widac różnicy i najwiekszy plus, ze bardzo łatwo sie go nakłada, ze masz idealnie gładko i w skomplikowanych miejscach mozesz go tak dopasowac ze wyglada jak orginal- bez odgniecen itp :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą folie srebrną jak by ktoś chciał zdjęcia to moge wrzucić. Ale planuj zmienić na czarną alcantarę tak jak podsufitka i słupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą folie srebrną jak by ktoś chciał zdjęcia to moge wrzucić. Ale planuj zmienić na czarną alcantarę tak jak podsufitka i słupki.

zamówiłem juz ta srebrna za pozno. A gdzie masz ta folie- dekory oklejone masz. Jak tego to zarzuc foto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jest dużo rozkręcania ale dasz rady wszystko na spokojnie rozbierzesz.Tą całą ramke co jest na około radia tunel musisz tez zdjąć, pod kierą i schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie jakiś czas temu obkleiłem tą folią i wyszło całkiem fajnie, na prawde polecam, troche zdolności manualnych, opalarka i są efekty :) u mnie poszła konsola środkowa i rączka od ręcznego:

img3864jc.jpg

img3869i.jpg

img3878p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie znajdę chromowaną ramkę przy mieszku zmiany biegów jak na zdjęciach powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak glupio zapytam a gdyby po oklejeniu polozyc warstwe lakieru bezbarwnego??

co by sie stalo, probowal ktos??

nawet jak ktos polozy wlokno weglowe na zywicy, polozy lakier wyczysci i znow polozy lakier nie bedzie czuc po palcami faktury carbonu tylko gladka powierzchnie poza tym ta folia tez pewnie bedzie sie rysowac wiec moze lakierowanie to nie glupi pomysl

musze zapodac jedna listwe okleic i polakierowac zobacze jak to bedzie wygladac:)

co myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...