Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Smród ropy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy u was jak wychodzicie z samochodu czujecie zapach ropy ?

Opublikowano

po 1 uzupelnij profil, bo w 2004r nie bylo 90KM TDI

po 2 napisz dokladnie o co Ci chodzi?? Zapach przepalonej ropy czy jak??

Opublikowano

nie, nie ma smrodu (stosuj 2 punkt regulaminu)

Opublikowano

Absolutnie niema prawa być smrodu paliwka czy to beznyna czy ropka.

W dizelku bardziej dokuczają duszące spaliny.

Opublikowano
  • Autor

Mam dieselka :) tylko dokładnie nie wiem jaki silnik ...

Opublikowano

:polew: :polew:

Nie wiesz czym jezdzisz?

Zobacz na wlepke przy kole zapasowym tam dowiesz sie calej prawdy.. :przebiegly:

Opublikowano

jaja se robisz chłopie.... :thumbdown:

pewnie masz wyciek z jakiegos węzyka których nie brakuje pod maska.....

Opublikowano

Nie ma prawa śmierdzieć ropą. Spaliny tez nie powinny byc duszące adadur ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Co do wlepki właśnie w tym problem :angry: cała jest zadrapana :( :( i nic z niej nie moge odczytać.. :(

Opublikowano

W dowodzie rejestracyjnym masz podaną moc silnika i jego pojemność a jak wpiszesz VIN na forum to koledzy napewno ci powiedzą co to za silnik a jak chcesz dowiedzieć się znacznie więcej to jedź do salonu audi albo do aso i tam na podstawie nr. VIN opowiedzą ci całą historię pojazdu (pod warunkiem że był on serwisowany w aso Audi)

Opublikowano
  • Autor

Tylko co to jest to VIN ? bo ja taki niezbyt kumaty jestem

:) w końcu mam swoje audi od 1 miesiąca :P

Opublikowano

Zgodnie z systemem VIN numer identyfikacyjny pojazdu składa się zawsze z 17 znaków, stanowiących kombinację liter i cyfr . Kolejne pola oznaczają:

trzy pierwsze – międzynarodowy kod producenta ( rejon geograficzny, kraj, producent)

kolejne sześć – konstrukcję samochodu, rodzaj nadwozia, rodzaj i odmianę silnika , układ przeniesienia napędu

osiem ostatnich – człon identyfikujący dany egzemplarz samochodu. W członie tym ( pole 10-17) znaczenie odpowiednich pól określa indywidualnie producent pojazdu. Człon ten powinien zawierać numer fabryczny pojazdu. W części tej pierwsze cztery znaki są literowo-cyfrowe, a pozostałe cztery muszą być cyfrowe. Przyjęte tu zostały następujące zasady oznaczeń:

dziesiąte pole - kodowe oznaczenie roku produkcji

jedenaste pole – najczęściej oznaczenie zakładu montującego pojazd: wyjątek stanowi Ford , w którym pole to oznacza rok produkcji

pola od dwunastego do siedemnastego – nr fabryczny pojazdu

Opublikowano
  • Autor

A gdzie moge znaleźć ten VIN na dowodzie rejstracyjnym ?

Opublikowano

Zaczyna sie od WAU.. na pewno znajdziesz. A jak nie to otworz maske i tam tez jest.. :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.