Treść opublikowana przez Hubert.Walosik
-
[B6 AWX] Dziwne Trzęsienie przy obrotach 2400-2900 rpm
Jeszcze 6000 tys km do wymiany a jaki filtr to nie wiem
-
[B6 AWX] Dziwne Trzęsienie przy obrotach 2400-2900 rpm
Co na jakim jeżdże ??
-
[B6 AWX] Dziwne Trzęsienie przy obrotach 2400-2900 rpm
Wczoraj jadąc do katowic zauważyłem że na 5 biegu przy obrotach 2400 rpm zaczęło trząść w fotelu . Pdobnie na 6 biegu przy 2400 rpm i około 140 . To trzęsienie było spowodawone jakby dostawał za mało gazu . Plix pomóżcie ! ;( Edit by Baskecior: pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów. Poprawiłem.
-
generali problem
Nic od nich nie wyciągniesz chyba że to ewidentnie była wina tej firmy np. nieoznakowana dziura ale jeśli to była droga publiczna to możesz domagać się odszkodawania do Krajowej dyrekcji dróg i autostrad tylko będziesz potrzebował jakiegoś dowodu że to właśnie tam stała się ta szkoda Ostatnio właśnie kolega sie domagał odszkodowania najlepiej tak jak mówi brynia pokryj ze swojego AC
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
Szkoda tylko że ograniczenia prędkości nie zmieniają się wraz z techniką aut ;(
-
[B5 1Z] Problem z termostatem
Wymień termostat sam , przynajmniej nikt ci nic nie zepsuje przy okazji .
-
[B5 ADP] Co o tym myśleć?
Słuchaj D3xter ! Jak przeczytałem ten temat .. miałem kiedyś taki przypadek ,że gościu w nocy robił zdjęcia mojego auta ;( miałem wtedy Renault Megane w tamtym czasach to było coś i nie zdziwiło mnie to ... A po kilku dniach nie miałem REJESTRACJI ... (Najprawdopodobniej sprawdzają na rejestracjach czy jesteś czysty ... a potem kradną paliwo albo coś )
-
Jak to jest z tym chipem ??
Wiem że po chiptuningu samochód dostaje troche kopa :drool: :drool: tylko jest jeden problem czytałem w Auto Świecie że w Turbo dieslach lepiej tego nie robić (bo sprzęgło w turbo dieslach i tak jest na granicy wytrzymałości ) , I jak ktoś chce zrobić sobie chiptunning w aucie to powinnien też wymienić sprzęgło na sportowe ... a wiem że to też ma swoje wady bo sprzęgło sportowe nie ma tłumików drgań skrętnych . Więc z tego wychodzi że będzie trzeba wraz z chiptunningiem wymienić sprzęgło na sportowe :bicz3:
-
[B5 AKN] bialy dym i brak mocy
Napisałeś że masz Tdi ... a kiedyś przeczytałem : (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9447.0.htm Kolejnym problemem przy tuningu silników TDI jest zła jakość paliwa, która powoduje możliwość wtórnego dopalania ropy w układzie wydechowym. Efektem tego jest niebieski /siwy/ dym wydobywający się z rury wydechowej przy długotrwałych maksymalnych obrotach i obciążeniu.
-
[B6 AWX] Smród ropy ...
A gdzie moge znaleźć ten VIN na dowodzie rejstracyjnym ?
-
[B6 AWX] Smród ropy ...
Tylko co to jest to VIN ? bo ja taki niezbyt kumaty jestem w końcu mam swoje audi od 1 miesiąca
-
[B6 AWX] Smród ropy ...
Co do wlepki właśnie w tym problem cała jest zadrapana :( i nic z niej nie moge odczytać..
-
[B6 AWX] Smród ropy ...
Mam dieselka tylko dokładnie nie wiem jaki silnik ...
-
[B6 AWX] Smród ropy ...
Czy u was jak wychodzicie z samochodu czujecie zapach ropy ?
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Mi brakuje tylko instalacji Nitro :naughty: w końcu czasami trzeba dodać ostro gazuuu ...
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
Teraz już nawet na A4 (autostradzie) zamontowali fotoradary już dostaliśmy "POCZTÓWKę Z WAKACJI" , Jechaliśmy ok. 180 km/h a wolno było 130 ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie Mam na imie Hubert