Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Droga na Solinę,wybierać sie na 18'' ?


SebolA4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Śmigam jutro nad jezioro solińskie i mam dylemat czy jechać Corsą na balonach 15 i męczyć się z 1.2 80 KM pod maska czy wybrać się Audi na 18" felgach w Kombi i lekkiej glebie i ze 100KM więcej pod maską?

Jakie są tam drogi po zjeździe z autostrady, tzn.od Pilzna droga 73 potem 28 i dalej do bajora? Jeśli Ktoś jechał bardzo proszę o opinie na temat jakości dróg.Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest w ogóle poyebane :wallbash:

przecież mieszkamy w polsce i po zjeździe z "autostrady" będziesz miał to samo co na niej :gwizdanie:

po za tym only 18" i walka z ostrymi łukami :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszędzie daję rade na 19kach :naughty:

proste, nie każdy ma corsę w zanadrzu :gwizdanie:

a w ogóle to o co KAMAN? :polew:

o autobane na solinę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Śmigam jutro nad jezioro solińskie i mam dylemat czy jechać Corsą na balonach 15 i męczyć się z 1.2 80 KM pod maska czy wybrać się Audi na 18" felgach w Kombi i lekkiej glebie i ze 100KM więcej pod maską?

Twoje następne pytanie będzie zapewne: W jakie gacie się ubrać? Na szelkach czy zakładane przez głowę?

Co za głupi temat :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.2? :decayed: przecie to pali tyle co twoje 1.8t :kox:

nie wiem jaka tam jest droga ale moja teoria jest taka, że jak ktoś jeździć umie to nie ma dla niego dróg nieprzejezdnych :decayed:

tak jak aju...

kupił allroad'a :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że co niektórzy zrobili sobie śmiechawę z tego pytania,ale w moim przypadku jadąc normalnie czyli na pewno nie przepisowo,nie chciałbym mieć do czynienia z przeciętą oponą czy zabawą w prostowanie skrzywionej felgi ,że o zawiasie nie wspomnę.Zdarza się tak,że człowiek jedzie po tych naszych pięknych drogach(Górny Śląsk) uważając na wszystko i dostaje na głowę bo na obniżonym zawiasie i niskim profilu i o to mi właśnie chodziło,że jak mam jechać po jakiś łatanych dziurawych drogach zygzakiem ciągle przyhamowując do 70km\h mając alternatywę Corse baloon style do dyspozycji to dziękuję.Może za bardzo przywiązuję wagę do tego typu spraw,ale już taki jestem,jak się ciężko zarabiało na auto to potem całkiem inaczej się do niego podchodzi w moim przypadku (co nie oznacza,że Wam pieniądze spadły z nieba).Bo co to za przyjemność z takiej jazdy.Dzięki za normalne odpowiedzi.Jutro śmigam luftować turbinę jadąc nad Solinę :>.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że co niektórzy zrobili sobie śmiechawę z tego pytania,ale w moim przypadku jadąc normalnie czyli na pewno nie przepisowo,nie chciałbym mieć do czynienia z przeciętą oponą czy zabawą w prostowanie skrzywionej felgi ,że o zawiasie nie wspomnę.Zdarza się tak,że człowiek jedzie po tych naszych pięknych drogach(Górny Śląsk) uważając na wszystko i dostaje na głowę bo na obniżonym zawiasie i niskim profilu i o to mi właśnie chodziło,że jak mam jechać po jakiś łatanych dziurawych drogach zygzakiem ciągle przyhamowując do 70km\h mając alternatywę Corse baloon style do dyspozycji to dziękuję.Może za bardzo przywiązuję wagę do tego typu spraw,ale już taki jestem,jak się ciężko zarabiało na auto to potem całkiem inaczej się do niego podchodzi w moim przypadku (co nie oznacza,że Wam pieniądze spadły z nieba).Bo co to za przyjemność z takiej jazdy.Dzięki za normalne odpowiedzi.Jutro śmigam luftować turbinę jadąc nad Solinę :>.Pozdrawiam.

nic do Ciebie nie mam ale jak można odpowiedzieć poważnie na nie poważne pytanie, oprócz samego siebie nikt nie robi tu pośmiewiska

jeżeli na co dzień jeździsz po śląsku, to uwierz mi, że w bieszczadach nic Cię nie zaskoczy, a może nawet zdziwić, to nie trzeci świat,

a sądząc po Twojej wypowiedzi, że wybierasz się raczej na "wyścigi górskie" to uwagę tak czy siak będziesz musiał zachować jeżeli nie chcesz przyhamowywać do "70km/h" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczdach sa lux drogi. Gmina Polanczyk ma w 100% wyremontowane drogi gminne-tak mi czlowiek z urzedu gminy powiedzial :good:

A i tak tam nie poszalejesz- drogi waskie i krete, tlok i ludzie zwiedzaja jadac samochodem- malo kto jedzie szybciej jak 70km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mi się wydaje że pytanie jest jak najbardziej na miejscu!!

masz już wybraną trasę nad tą Solinę?? Napisz, to ci powiem co i jak, jeśli będzie się pokrywać z moją. Jeżdżę w tamte strony na 15 i nie raz się zdziwiłem

ja całe Bieszczady objeździłem na 19 bez przygód :wink4:

Trzeniu wiem jak to wszystko tu wygląda, że jesteśmy do tyłu z wieloma rzeczami, ale Rzeszów to jeszcze nie Bieszczady :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz audi. uwazam ze nic jej tam nie grozi , najwyzej bedziesz musial bardziej uwazac przy parkowaniu na campingu nad samym jeziorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...