Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] limuzyna 2,0 TDI


kopic

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. b7 S-line miały w opcji zawias... niestety to nie b6 gdzie Sline były 3 pakiety i sie wybierało co sie chce w kompletach.

szczególnie na końcówce - modelowy 2007 miały tylko jeden Sline - gdzie zawias był 1BA i tyle.

w sumie nie wiadomo o co autor miał na myśli

A tylna dokładka zderzaka na pewno nie jest S-line

a czego nie rozumiesz!?

zderzak jest na 100% Sline tylko od 140 km wersji. 170km miały po dwie rury po bokach. Zawiasu w standardzie b7 Sline nie miał obniżanego.

p.s. w b7 z tyłu nie ma dokładek, jest cały zderzak :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 14:41_________________________________________________

tomeks

no ale napisałeś dokładnie to samo co ja, że jest S-line - silnik 140KM i S-line miały wówczas dwie rury razem, a nie po bokach jak 170tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????

gościu,jaja se robisz,czy poważnie piszesz?

zderzak s-line z 2.0TDI 140PS ma dokładkę z rurami po jednej stronie,przecież wkleiłem ci zdjęcia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś zderzak co ma miejsce na dwie rury koło siebie, a nie jak np masz u mnie w BRD po lewej jedna i na prawej stronie spoilera druga!!

czytaj uwaznie. 140 Km mają -OO------ razem po lewej stronie, a 170 mają po bokach -O----O-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-Line nie S-Line........

wiec nie S-Line

LVXzJ.jpg

ale czy to ma znaczenie?, autko ladne, fajny kolorek a skora jak mu sie podoba to jest to najwazniejsze.

Gratulacje i bezawaryjnego uzytkowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś zderzak co ma miejsce na dwie rury koło siebie, a nie jak np masz u mnie w BRD po lewej jedna i na prawej stronie spoilera druga!!

czytaj uwaznie. 140 Km mają -OO------ razem po lewej stronie, a 170 mają po bokach -O----O-

japierdole :doh1:

o co ci człowieku chodzi,czy to twoje słowa?

zderzak jest na 100% Sline tylko od 140 km wersji

po raz enty tłumaczę ci,są zderzaki z dokładką s-line na jeden tłumik i są dokładki s-linowe na dwa tłumiki,jeden po lewej,drugi po prawej,łapiesz :cool1:,ale tutaj mamy do czynienia z dokładką na jeden tłumik,przecież wkleiłem zdjęcia poglądowe,czy nie widzisz różnicy w wyglądzie dokładki?

może to cię przekona,obejrzyj te dokładki na autach

dokładka s-line na jeden tłumik

IMG_8168.JPG

dokładka nie s-line na jeden tłumik

sdc105731024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak jest na 100% Sline tylko od 140 km wersji.

Czy Ty naprawde nie widzisz roznicy??? Tomeks dobrze Ci tlumaczy :good:

A jesli chodzi o auto to zmienilbym te boczki i dokonczyl zewnetrznego S-lina no i mf kiere reszta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks już nie mam siły 4 raz pisać.

pozdro.

samochód fajny, w bardzo fajnym kolorze! :)

to lepiej nie pisz. po co 4 razy ta sama glupote wypisywac. jezeli nie widzisz roznicy miedzy fotkami ktore wrzuca TOmeks to raczej ciężko sie z Tobą dogadac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks już nie mam siły 4 raz pisać.

pozdro.

samochód fajny, w bardzo fajnym kolorze! :)

to lepiej nie pisz. po co 4 razy ta sama glupote wypisywac. jezeli nie widzisz roznicy miedzy fotkami ktore wrzuca TOmeks to raczej ciężko sie z Tobą dogadac ...

a po czym wnosisz że niewidze?

ja napisałem o tym, że sa wersje Sline co mają albo pojednej po bokach jak 170km i więcej.... oraz tylko dwie rurki po lewej jak ma 140 i tyle. i otym mówie cały czas. a nie o fakcie że jest czy nie ma tu Sline! o ludzie. w pierwszym poście było info że Sline wystepuje z dokładką że rury sa po lewej stronie i tyle - i ja o tym pisze. Tomeks pokazał zdjęcia i ja potwierdziłem że on mówi dokładnie to samo o czym ja mówie. Nie o tym że tu kolaga ma czy nie ma sline bo widze róznice i wiem o niej. (mowa o trzech ostatnich posatach moich).... a ty czytaj a niepiszesz sam... coś czego niedoczytujesz :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym że tu kolaga ma czy nie ma sline bo widze róznice i wiem o niej.

że piszesz haotycznie to juz wszyscy widza, ale czy naprawde musisz wmawiac ze to wszyscy inni zwariowali i nie widza co piszesz???

a czego nie rozumiesz!?

zderzak jest na 100% Sline tylko od 140 km wersji. 170km miały po dwie rury po bokach. Zawiasu w standardzie b7 Sline nie miał obniżanego.

no ale napisałeś dokładnie to samo co ja, że jest S-line - silnik 140KM i S-line miały wówczas dwie rury razem, a nie po bokach jak 170tki.

wiec przestan wmawiac zcos pokrecilismy tylko sam sie zamotales a teraz nie wiesz jak sie wykrecic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...