Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo jestem bardziej przystojny :naughty: :naughty:

a ten swoje :cool1:,Bieniek,mówiliśmy ci,nie wierz we wszystko co usłyszysz w męskim kiblu,bo źle skończysz :dziura::cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

NIe chce CIe martwic,ale to Ty mowiles :shocked:

Opublikowano

NIe chce CIe martwic,ale to Ty mowiles :shocked:

kolejny twój zboczony sen :cool1:

...Paulina mówiła,że masz dziwne fantazje :cool1:,zanim zdąży sie rozebrać,ty klęczysz już wypięty na łóżku z tubką kremu w ręku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

ku...a, wyluzujcie Dziewczyny

to nie jest miejsce na tego typu rozmowy

jedzie do lasu, dajcie sobie po gębach i po temacie

Opublikowano
  • Autor

ku...a, wyluzujcie Dziewczyny

to nie jest miejsce na tego typu rozmowy

jedzie do lasu, dajcie sobie po gębach i po temacie

A Ty co?

To moj watek i mozemy tu pisac o czym chcemy...

Opublikowano

a ja nic

uwazam że watek jest na tyle ciekawy ze nie warto zasmiecac

a zaraz jakis zielony sie wkur....i go zamknie

Opublikowano

Moze zamkne... :mysli:

Opublikowano

Moze zamkne... :mysli:

ty sie nie mądrzyj,tylko zmień se lepiej podpis,bo masz nieaktualną aukcję :cool1:

Bieniek,masz fajny EGR,taki czysty :naughty:

Opublikowano

Moze zamkne... :mysli:

zostaw, widać że chłopaki mają się ku sobie - taka gra wstępna :gwizdanie:

Opublikowano

Ulala! Autko mniamiś :drool:

Opublikowano

Moze zamkne... :mysli:

chyba się

byłoby najlepiej :gwizdanie: :naughty:

Bieniek , kiedy zmieniasz fele? :evil:

Opublikowano

Bieniek a gdzie fotka pakiet ręcznik papierowy połamana ramka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moze zamkne... :mysli:

chyba się

byłoby najlepiej :gwizdanie: :naughty:

Bieniek , kiedy zmieniasz fele? :evil:

Ten rok odpuszcza,bo musze auto do ladu doprowadzic :tongue4:

Opublikowano

Ten rok odpuszcza,bo musze auto do ladu doprowadzic :tongue4:

Ano pamiętam jak na spocie coś mówiłeś, że poprzedni właściciel to niedzielny kierowca i dojechał to auto... Ale spoko, krok po kroku i będzie miód malina :>

Opublikowano

Ten rok odpuszcza,bo musze auto do ladu doprowadzic :tongue4:

Ano pamiętam jak na spocie coś mówiłeś, że poprzedni właściciel to niedzielny kierowca i dojechał to auto... Ale spoko, krok po kroku i będzie miód malina :>

"niedzielny kierowca" :mysli::cool1:,trochę inaczej go określił :gwizdanie:

Opublikowano

Ten rok odpuszcza,bo musze auto do ladu doprowadzic :tongue4:

Ano pamiętam jak na spocie coś mówiłeś, że poprzedni właściciel to niedzielny kierowca i dojechał to auto... Ale spoko, krok po kroku i będzie miód malina :>

"niedzielny kierowca" :mysli::cool1:,trochę inaczej go określił :gwizdanie:

No tak ale nie chcę dostać kropy więc nie będę powtarzał :>

Opublikowano

Bieniek , co Ty tam opowiadasz :baseball:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie sluchaj moskow[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:25_________________________________________________Dodalem kolejne fotki :decayed:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 10:48_________________________________________________SDS juz jest. :>

Opublikowano

pamietam jak trzeniu sie chwalil ze maska cala szpachlowana :tongue4: fqajny parch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.