Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
pier**lone napisy popsuły mi najwiecej nerwów :facepalm:

http://s24.postimg.org/9s48k189t/20130708_221029.jpg

Pieknie wyszlo.

Dev jestes mistrzem:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Rozjebawszy... :slina:

Teraz jak wciśniesz hamulec to tarczę powygina od nacisku :polew:

Opublikowano

Mniej wiecej P&P, wszystko co potrzeba jest w komplecie. Tarcza 345/32 mm.

Opublikowano
Mniej wiecej P&P, wszystko co potrzeba jest w komplecie. Tarcza 345/32 mm.

w sensie knowhow tajemnica?

Opublikowano

Tam nie ma zadnej tajemnicy. Mocowanie zacisku do zwrotnicy jest poprzez dwie sruby z nakretkami.

A nie tak jak w B6/7 przez sama srube

Opublikowano

pytam,bo gostek od którego niedawno kupiłem kompletną klape z lotką + zderzak z czujnikami,wszystko za 750zł z dowozem pod dom,ma hamulce od Q7 i pewnie oddałby za jakies dobre pieniadze,może bym sie szarpną:wink:

bieniek cos mówił,że przy takim setapie juz 18" muszą być,tak?

Opublikowano

Musisz najpierw sprawdzic jakiej srednicy sa tarcze, bo byly jeszcze 330 mm.

Na czole zacisku sa cyfry: 17 do 330 a 18 do 345mm

Opublikowano

mówił tylko że sa 6 tłoczkowe i pasuja do touarega,cayenna i Q7

Opublikowano

One w tych dwoch odmianach sa 6-tłoczkowe

Opublikowano

aaa ok.,a "dobre pieniądze" za takie zaciski to ~ile? od jakiej kwoty warto brać?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co slyszalem to wszystko ponizej 1k to dobry pieniadz....

Opublikowano

Wszystko zależy od stanu zaciskow, trzeba uwazac żeby nie wpakowac sie na minę.

Opublikowano

+ nowe tarcze,klocki,+ malowanie,musiałby byc sporo poniżej,chyba lepiej u deva zamówić i byc pewnym,że wszystko bedzie cymes

Opublikowano

Jak znajdziesz zaciski to moge Ci je doprowadzic do ładu.

Bieńka były akurat w przyzwoitym stanie, wymieniłem tylko gumki na nowe,

Stare były jak sito.

Opublikowano

myślałem że bieniu wszystko Tobie zlecił,łącznie ze znalezieniem zacisków

Opublikowano

Tak zlecił, wszystko robiłem sam od A do Zet.

Szukalem zaciskow prawie miesiac, czesto trafiały sie ale wszystko szroty a ceny....

Szkoda gadać... :facepalm:

Opublikowano

Skonczcie pitolic o tych heblach bo to już się nudne robi:facepalm:

co tam ze swapem Bieniek bo zanim jakieś niusy wrzucisz to będziesz miał 100 stron o zaciskach:grin:

Opublikowano

przynajmniej merytoryczna rozmowa o czymś,a nie debilne pytania typu "co ze swapem":facepalm:,jak bedzie cos nowego,to napisze.

Opublikowano
przynajmniej merytoryczna rozmowa o czymś,a nie debilne pytania typu "co ze swapem":facepalm:,jak bedzie cos nowego,to napisze.

Merytorycznie to sobie otwórz temat w odpowiednim dziale

A pytanie adekwatne do tematu i się nie podniecaj tak

Opublikowano
Czekam na dalszy rozbój sytuacji:decayed:
Jakieś postępy w swapowaniu??

misiu pysiu,cały twój udział w temacie swap 2.7BiT:grin:

skoro rozmowe na temat hamulców nazywasz pitoleniem,to jak to nazwiesz:whistling:

wczoraj bieniu uswiadomił mnie co do kosztów zabawy z heblami,adekwatny emot :shock3:,niby zarzeka sie,że sam program mu wystarczy i z moca nie będzie nic kombinował,ale cos sie mi wydaje,ze te heble to setap raczej pod k04:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.