Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ostatnie wiadomosci... z pieca.....

http://s11.postimg.org/bmbwc3evz/20130704_151105.jpg

bieniek Ty kseroboju :grin:

A co mam zamontowac??

Czerwien wiesniacka,a czarne sie zleja z autem.:wink::wink:

Opublikowano
Ostatnie wiadomosci... z pieca.....

http://s11.postimg.org/bmbwc3evz/20130704_151105.jpg

bieniek Ty kseroboju :grin:

A co mam zamontowac??

Czerwien wiesniacka,a czarne sie zleja z autem.:wink::wink:

e tam wiesniacka, do Twojego czarnego ladnie by podeszla

Opublikowano
  • Autor

Co kto lubi, mi się nie widzi.

Opublikowano

Tarcze sa juz po "małej korekcie" :wink:

Klocki ori audi, jutro zapodam zdjecia....

Tak, wiem Bieniek... nie dziekuj mi, nie trzeba....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Tarcze sa juz po "małej korekcie" :wink:

Klocki ori audi, jutro zapodam zdjecia....

Tak, wiem Bieniek... nie dziekuj mi, nie trzeba....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dev, a jakie tarcze i klocki?

Opublikowano
Tarcze sa juz po "małej korekcie" :wink:

Klocki ori audi, jutro zapodam zdjecia....

Tak, wiem Bieniek... nie dziekuj mi, nie trzeba....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dev, a jakie tarcze i klocki?

jak takie jak u Ciebie,to pierdolne:grin:

Opublikowano

Tarcze OZ, klocki ori audi

Opublikowano

a mozesz podac numery? u mnie siedzi Pagid, ale piszczy niemiłosiernie

Opublikowano

i co, mam Ci je jeszcze założyć ????? :grin::grin::grin::grin:

Proszzzzz......

  • 7L0 698 151 J
  • 7L0 698 151 G
  • 7L0 698 151 A
  • 7L0 698 151 E
  • 7L6 698 151 A
  • 7L6 698 151 D
  • 955 351 939 10
  • 955 351 939 11
  • 955 351 939 12
  • 955 351 939 13
  • 955 351 939 14

u mnie 450zł :wink:

ale zaraz, zaraz.... Fly, masz załozone te od 18 czy od 17-ki ????

bo te co podałem sa od 18-ki

17-ki maja takie nr:

  • 7L0 698 151 F
  • 7L0 698 151 D
  • 7L0 698 151 B
  • 7L0 698 151 C
  • 7L0 698 151
  • 7L6 698 151
  • 7L6 698 151 C
  • 955 351 939 00
  • 955 351 939 01
  • 955 351 939 02

Opublikowano

Od 18 :wink: dzieki :hi:

Opublikowano

Ja pytam o klocki nie o zaciski

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

u mnie siedzi Pagid, ale piszczy niemiłosiernie

Ori to tez Pagid :decayed:

Opublikowano

Cayenne, Touareg, Q7

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Zaciski sa juz gotowe, nowe gumki, trzpienie, blaszki i czujniki zużycia.

Pomalowałem je jeszcze wewnatrz farba do aluminium, tam gdzie najbardziej dostaje w d....

Jutro jeszcze napisik i gotowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox::kox::kox:
Opublikowano

Poskładalim.... o napisach zapomnielim .... :facepalm:

20130706_125847_1.jpg

20130706_125858_1.jpg

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2013 at 15:21 ----------

Finał.... :facepalm:

20130708_213036.jpg

Opublikowano

pier**lone napisy popsuły mi najwiecej nerwów :facepalm:

20130708_221029.jpg

Opublikowano

dev,wszystko tak p&p pasuje? co tam jeszcze trzeba? tarcze 345?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.