Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Analizując ceny rynkowe b6 i ewentualnego nowego samochodu jedyne rozsądne rozwiązanie:grin:

Opublikowano
Niby nic,ale cos sie dzieje:grin::grin::grin:

Plan na maj:

-wymiana szyby przód

-heble

też o tym myślę na tąz b7 od razu

A po wakacjach 2.7 bit:jerk::jerk::jerk:

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to w poniedziałek odbyło się oficjalne pożegnanie z klekotem:wink::wink:

102623410_nxwpepa.jpg

Opublikowano

Widze, ze profil juz sobie zaktualizowales... :grin:

Napisz cos wiecej, co w koncu bedziesz robil na start.

- dolot

- wydech

- zmiany w silniku

- chlodniczka oleju

...czy robisz serie dla cieniasow? :kox::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Silnik na tip top.

Rozrząd, uszczelnienia i wszystko co potrzeba.

Do tego FMIC i chłodnica oleju.

Sprzęgło i dwumas narazie zostają takie jak są.

Jak będą wymagały zmiany to się zrobi.

Wydech zostawiam ten co jest.

Chce, żeby było cicho.

Później się zobaczy.

No heble.

Na tył mam już s4 i cały czas szukam prosiaków na przód, bo nie chcę czerwonych:facepalm::facepalm: a innych nie ma nigdzie.

No i zaraz odbieram gwint h&r:decayed:

Opublikowano

Przejedziesz sie moim, to będziesz chciał wydech... quadysz tak miał :grin:

Sprzęgło i dwumas zostawiasz, w sensie kupiłeś z silnikiem? Bo od 2,5 chyba nie podejdą.

Sprzęgło wsadziłbym nowe od RS4, bo kosztuje niewiele, dwumas śmiało używka może być, to nie diesel.

Opublikowano
  • Autor
Przejedziesz sie moim, to będziesz chciał wydech... quadysz tak miał :grin:

Sprzęgło i dwumas zostawiasz, w sensie kupiłeś z silnikiem? Bo od 2,5 chyba nie podejdą.

Sprzęgło wsadziłbym nowe od RS4, bo kosztuje niewiele, dwumas śmiało używka może być, to nie diesel.

Na ten sezon wydech zostaje.

Najlepsza opcja to kupić dobre puszki i zrobić na miejscu.

Mam dobrego spawacza.

Sprzęgło i dwumas są razem z silnikiem.

Zostaną narazie. Jak będzie lipa to wtedy wymiana.

Opublikowano

grubo się tu robi :kox:

Opublikowano

Czekam na dalszy rozbój sytuacji:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dojechał:kox::banan::banan::banan:

332962898_nxwrsep.jpg

Opublikowano
O kurcze :kox: to to teraz bedzie jezdzić :naughty:

Tylko nie wiadomo czy bedzie hamowac .... :polew:

Opublikowano

kto robi swapa?

Opublikowano
  • Autor
kto robi swapa?

No,a kto ma robić?

Opublikowano

Nadworny od tego typu spraw jasnie oswiecony Nosb :polew:

Opublikowano
  • Autor
Nadworny od tego typu spraw jasnie oswiecony Nosb :polew:

Się nie nabijaj tylko heble załatw:grin::grin:

Opublikowano
kto robi swapa?

No,a kto ma robić?

a nie wiem czy będziesz korzystał z nadwornego druciarza z kieleckiego:grin:

Opublikowano
Nadworny od tego typu spraw jasnie oswiecony Nosb :polew:

Się nie nabijaj tylko heble załatw:grin::grin:

No mam, takie .....

20130615_122348.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co chce:wink::wink: i nic innego :grin:

W weekend zabiorę tył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.