Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry? Jaki masz boost?

Może najpierw warto diagnostykę zrobić? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nosbowy diagnozowal i jest ok. Patrząc po stronach tunerow to właśnie z samym softem osiąga sie 300km. Tylko moment u mnie sporo wyZszy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Mozesz wkleic wykres ???

Opublikowano
  • Autor
image-19j_nqrrxhr.jpeg
Opublikowano

Ma potencjał ale program trzeba napisac nowy

Opublikowano

Pamietaj ze to gotowiec i nie porownuj go do softu pisanego od zera. Te gotowce sa fajne bo niskobudzetowe i bezpieczne dla auta. Mozna smialo go do kazdej esy wrzucic i bedzie smigal bezawaryjnie:)

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Jaki boost masz na nim?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem na ile dobrze pokazuje moj wskaznik,ale niecale 1.3 peaku mi pokazuje.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Zmobilizuje sie w pod koniec tygodnia i zrobie prorzadne logi.

Opublikowano

Jeżeli to nie tajemnica to ile cie wyszła cała przekładka ?

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano

Mysle ze nosb posprawdzal wszystko. Jesli masz boost 1.3 to juz za bardzo nic nie ugrasz. Ten soft tak ma i tyle

Opublikowano
  • Autor

Jak jutro ogarnę się w pracy wcześnie to zrobię diagnostykę i będziemy próbować z softem.:wink:

Opublikowano
Patrząc po stronach tunerow to właśnie z samym softem osiąga sie 300km. Tylko moment u mnie sporo wyZszy.

Samym softem, ale na totalnie seryjnym setupie :) Ty masz spory FMIC + poluzniony wydech, wiec spokojnie mozna ugrac 320+.

Opublikowano
  • Autor
Patrząc po stronach tunerow to właśnie z samym softem osiąga sie 300km. Tylko moment u mnie sporo wyZszy.

Samym softem, ale na totalnie seryjnym setupie :) Ty masz spory FMIC + poluzniony wydech, wiec spokojnie mozna ugrac 320+.

Czyli diagnostyka :wink:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Podjadę jeszcze serie zmierzyć w tygodniu.

Opublikowano

sprawdź czy nie stuka :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem na ile to miarodajne co do mojej mocy,ale subaryna wrx 270KM i 1300kg robione ze startu czy to z rolki o 2-3 dlugosci auta:wink:

Opublikowano

Bieniek nagraj jakis filmik jak wydechy graja podczas jazdy .

Opublikowano
  • Autor

Nie ma co nagrywać. Jest cisza.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

pewnie teraz to jest radość z jazdy B6 jakbyś mógł wysłać pw ile taki mod Cie wyszedł i sory za ot ale czy 2.7 bit da się wsadzić do A6 C6 3.0 TDI i czy ktoś słyszał o takim swapie

Opublikowano
  • Autor

Jesli chce sie zrobic kompleksowo z heblami,fmic i chlodnica oleju to wartosc b6 wg ubezpieczyciela.

Opublikowano

Kurcze jak by ceny ubezpieczeń i TAX w UK nie były takie chore to też bym sobie taki motorek sprawił.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Pokaz jakos jak to lata :-) wyniki bardzo obiecujace :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.