Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Moje A4 2.6 V6 1995r


DJMordziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak obiecałem zdjęcia to pokazuje moją audiczke, rok i silnik w temacie brak klimatyzacji najgorsze co może byc, posiada poza zwykłym wyposażeniem xenony, ASR, od siebie przyciemniłem delikatnie szyby, załozyłem chromowane końcóweczki wydechu, wyjąłem kata, założyłem nowy grill (mi sie za***iście on podoba ale to rzecz gustu), polakierowałem dokładki zderzaków pod kolor nadwozia pozostało mi jeszcze zrobić coś z progami zeby były w kolorze ale sam niewiem co, ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu nie posiada gazu to też mnie cieszy całkiem inna jazda jeśli samochod nie posiada gazu, widzicie zdjęcia to ocencie sami co stworzyłem myśle ze nie jest tak najgorzej:::

755ca1941195b809.jpg

c8c6d26412af1407.jpg

bfef7dfc859a546a.jpg

0c776bfcddd55556.jpg

38c99658e4233562.jpg

6c11a552c72d4802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wsadziles zarniki do zwyklych (nie soczewkowych) reflektorow? I jak sie to sprawuje? Pomysl lepiej nad zmiana lamp.. :) Wymalowane dokladki pod kolor robia robote :th: Prysnalbym tez listwe boczna pod kolor. No i ten grill.. Nie widzi mi sie to.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ładny sedanik, ale ten gril to wygląda jak z mercedesa. Poza tym ładne felgi no i dokładki pomalowane :thumbup: ładnie sie prezentuje tylko boczne kierunki na białe i będzie już dobrze :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany przez: ykk

Umieść cytat

Kolego wsadziles zarniki do zwyklych (nie soczewkowych) reflektorow? I jak sie to sprawuje? Pomysl lepiej nad zmiana lamp.. Wymalowane dokladki pod kolor robia robote Prysnalbym tez listwe boczna pod kolor. No i ten grill.. Nie widzi mi sie to..

nie wsadziłem tych żarników tylko kupiłem tak jak widać za jakiś czas będe zmieniał lampy na te po liftingu, a jeśli chodzi o progi to napisałem ze w najbliższym czasie będą w kolorze tylko zastanawiam sie jak zrobić to z głową, co do grila to wiadomo ze nie kazdemu musi sie podobać ale akurat mi sie podoba a chyba wazne jest to zeby wlascicielowi sie podobal nieprawda?? ale kazda ocena zawsze mi troche pomaga dzęiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan:ładna ale przód to mi troche Omege C przypomina przez ten gril oprucz tego migacze tak jak koledzy pisali na białe i bedzie dit :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesli wlozyles zarniki xenonu do zwyklych lamp to odpada bo to po pierwsze niezgodne z prawem a po drugie zapewne strasznie oslepiaja :bicz: Jesli chodzi o pomalowane dokladki to robia wrazenie. Felgi jak najbardziej sluszne. Silnik tez ok, bo V6 :th: Grill niestety nie pasuje do :audi::a4fan: No i ta naklejka z tylu :thumbdown: Ale skoro tobie sie podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan:ładna ale przód to mi troche Omege C przypomina przez ten gril ....

mala niescislosc :naughty:..... nie ma omegi C ..jest tylko Omega B FL ( Face Lifting )

a teraz do tematu .. autko spoko tylko przednie lampy do wymiany ( no ale to juz masz w planach)

halogenki tez by ladnie wygladaly .. pozatym fajna fura :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niema ale wszyscy potocznie tak o Omedze FL mówią więc i ja tak ją określiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien sobie lampki z przod i tył na poliftowe i kieruneczki ... jak grill bez pierścieni to czarne listewki FK[ten malowany jakos tak srednio :thumbdown:] i bedzie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie sie prezentuje.

wymień jeszcze lampy przód/tył na nowsze i bedzie naprawde bardzo bardzo miodzio :thumbup:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...