Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z tylnymi głośnikami. Po prostu nie grają. Nie wiem czy auto było zakupione z tym radiem -Concert 2. Jak ja kupiłem ten samochód, radio było dobite i już wtedy te głośniki nie działały. Zakupiłem nowe radio w o wiele lepszym stanie a głośniki dalej nie grają. I jeszcze jedno nie wyświetla mi RDS na FIS. Czy to możliwe że w aucie z 2002 r nie mam Can-busa ??, bo podświetlenie przycisków też nie działa. Chętnie pogadam o tym z kimś z 3miasta . Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam nadzieje już czytałes :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8067.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12617.0.html

Mogę wyjąć radio i wrzucić zdjęcie jak to wygląda, będziesz pewien porównując czy Ci czegoś brak....

Najprawdopodobniej będzie potrzebne dorzucenie kabelka i przekodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam nadzieje już czytałes :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8067.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12617.0.html

Mogę wyjąć radio i wrzucić zdjęcie jak to wygląda, będziesz pewien porównując czy Ci czegoś brak....

Najprawdopodobniej będzie potrzebne dorzucenie kabelka i przekodowanie

Najprawdopodobniej będzie potrzebne dorzucenie kabelka i przekodowanie

Dzięki za odpowiedź, wczoraj przejżałem całe forum i znalazłem te dwa wątki.

Problem jest w tym że okazało się że wogóle nie mam górnej kostki iso C1 C2 i C3 (nie znalzałem jej):

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm - Audi Concert CD

Więc co za tym idzie radio wyłącza się co godzine, nie ma podświetlenia, RDS nie pokazuje się na FIS, nie wiem też czy mam wzmacniacz a napewno nie jest podłączony - dlatego nie działają tylne głośniki

Chciałbym to zrobić żeby się nie okazało że zakup radia był nie potrzebny ( stare działało tak samo ale było zdewastowane)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wczoraj przejrzałem całe forum i znalazłem te dwa wątki.

Problem jest w tym że okazało się że wogóle nie mam górnej kostki iso C1 C2 i C3 (nie znalzałem jej):

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm - Audi Concert CD

Więc co za tym idzie radio wyłącza się co godzine, nie ma podświetlenia, RDS nie pokazuje się na FIS, nie wiem też czy mam wzmacniacz a napewno nie jest podłączony - dlatego nie działają tylne głośniki

Chciałbym to zrobić żeby się nie okazało że zakup radia był nie potrzebny ( stare działało tak samo ale było zdewastowane)

możesz zrobić zdjęcie Twojego radia ?

wzmacniasz powinieneś mieć w tyle, otwórz pokrywę, zdejmij prawy boczek i powinieneś zobaczyć taką puszkę (tak gdzies 20x20cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[guote]

możesz zrobić zdjęcie Twojego radia ?

wzmacniasz powinieneś mieć w tyle, otwórz pokrywę, zdejmij prawy boczek i powinieneś zobaczyć taką puszkę (tak gdzies 20x20cm)

Spróbuje je jutro jakoś wyciągnąć bo je wczoraj włożyłem a nie mam blaszek

Przepraszam za lamerskie pytanie

W tyle to znaczy w bagażniku ?? Czy w tyle radia ??

Mam dwa takie radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tyle to znaczy w bagażniku ?? Czy w tyle radia ??

aj sorki, ze brak precyzji... W tyle bagażnika.

Idziesz na tył auta, otwierasz klapę, gapisz się i drapiesz po nosie... Następnie spoglądasz w prawą stronę i tam jest taka klapka (trudno nie zauważyć, jest klamka ). Otwierasz i jest to pudełko (wzmacniacz). Noo.. przynajmniej tam jest jego miejsce.

hyhyhy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tyle to znaczy w bagażniku ?? Czy w tyle radia ??

aj sorki, ze brak precyzji... W tyle bagażnika.

Idziesz na tył auta, otwierasz klapę, gapisz się i drapiesz po nosie... Następnie spoglądasz w prawą stronę i tam jest taka klapka (trudno nie zauważyć, jest klamka ). Otwierasz i jest to pudełko (wzmacniacz). Noo.. przynajmniej tam jest jego miejsce.

hyhyhy :thumbup:

No to nie ma :(

ty02ir2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na PW do Adamooo on też nie miał ori radia i wszystko rezał a to dobry chłopak to na pewno Ci pomoże :polew: (musisz pociągnąć CANy) co do tylnych głośników jako że nie masz ori wzmaka i znalezienie go z całą ori instalacją nie będzie za łatwe polecam po prostu zrobić mostki w wtyczce od głośników i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na PW do Adamooo on też nie miał ori radia i wszystko rezał a to dobry chłopak to na pewno Ci pomoże :polew: (musisz pociągnąć CANy)

dawaj na spota do Trójmiasta to mu pociągniem druty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl

mu pociągniem druty

żeby chłopak źle tego nie odczytał bo znowu ktoś napisze że " Ci z tego A4..." :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na PW do Adamooo on też nie miał ori radia i wszystko rezał a to dobry chłopak to na pewno Ci pomoże :polew: (musisz pociągnąć CANy) co do tylnych głośników jako że nie masz ori wzmaka i znalezienie go z całą ori instalacją nie będzie za łatwe polecam po prostu zrobić mostki w wtyczce od głośników i tyle...

Zależy mi żeby radio było podświetlone i żeby się nie wyłanczało co godzine, no i fajnie by było gdyby ten RDS sie wyświetlał na FIS.

Widziałem wczoraj na allegro wzmak BOSE od A6, Ciekawe czy by dało się go podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj jak już to wzmak od A4 B6 (nie wiem czy masz sedana czy kombi bo nie piszesz w profilu) i to nie sam wzmak ale z kompletną instalacją bo samego możesz sobie wsadzić ale nie do Audi ale domyśl się gdzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest nawet cały komplet do A4

http://www.allegro.pl/item229676584_system_bose_8_glosnikow_wzmacniacz_z_audi_a4.html[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 21:54 _________________________________________________

nie kombinuj jak już to wzmak od A4 B6 (nie wiem czy masz sedana czy kombi bo nie piszesz w profilu) i to nie sam wzmak ale z kompletną instalacją bo samego możesz sobie wsadzić ale nie do Audi ale domyśl się gdzie... :D

Mam napisane w profilu AVANT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj, masz czas, znajdziesz w końcu na Allegro za śmieszna pieniądze (pinezki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomas3miasto

Chodziło mi czy jest szansa żeby działał RDS na Fis, podświetlenie i żeby się nie wyłączało co godzine

aby te 3 rzeczy były ok należy "tylko" pociągnąć CANy z zegarów... i podłączyć do radia do środkowej kostki mini-iso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...