Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik


dudekx25

Rekomendowane odpowiedzi

troszeczke go zmienilem wiem ze nie kazdy to lubi lecz mi sie to podoba i chcialem sie z Wami podzielic moja praca. jeszcze nie skonczylem dopiero zaczynam. zmienilem rowniez felgi z 15 na 16. zalozylem sprzet muzyczny firmy infinity napedzane przez radio alpina. chce jeszcze zmienic przednie swiatelka grilla i wnetrze ale powolutku wszytskiego nie mozna zrobic odrazu.pozadarwiam milego ogladana czekam na jakies ciekawe pomysly moze ktos cos podsunie

sv201454qt1.jpg

sv201455qy6.jpg

sv201455qy6.jpg

sv201457sy3.jpg

sv201458gx6.jpg

sv201458gx6.jpg

sv201460se4.jpg

sv201461qa2.jpg

sv201462cr2.jpg

sv201463cu4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to trochę to nie bardzo wygląda, ale ważne żeby Tobie sie podobało. Ściągnij ten plastik spod przedniej rejestracji :)Na tym ostatnim zdjęciu w bagażniku to majtki leżą? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16 " nie są rewelacją.Polecam większe.

Zderzaki nie mój styl, lexy zajeżdżają wiochą. Szanuje wkład pracy. AAAA, zadbaj o estetyke car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam nie podoba szczegolnie zderzaki jakos mi nie pasuja.Wazne ze ci sie podoba. :th: :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś innego, ciekawie to wyszło i tobie sie podoba. Zderzaki są ciekawe gdyby były bardziej stonowane to by mi sie podobały, troszeczkę przerośniete kształty jak dla mnie. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze w Anglii tez robia wiejski tunning.Wyjasnie wszystko mi sie podoba oprocz tych zderzakow z samolotu,nie boisz sie ze odlecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: mi się jednak wydaje że ten plastik to pasuje raczej do NISSAN SILVIA, SKYLINE i innych japońskich scigaczy a nie do :a4fan: tu muszą być spokojne dodatki typu S-LINE albo RS + duża fela robią swoje :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich spojlerach a'la NFS to najlepiej '' japończyki '' wyglądają. Tu nic się kupy nie trzyma wszystko takie ''wyrośnięte'' i mała fela + znaczki 1.9 tdi eee ja jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam przerobiona furke, ale szczerze na taki krok jak Ty bym sie nie szarpnal :P no ale o gustach sie nie dyskutuje:) Zreszta ja uwazam ze tuning to ma byc tuning, a to forum ma upatrzona wizje swoich przerobek przez co jakby kazdy je wprowadzil to wszystkie audi bylyby identyczne !!!!! (no moze kolor i wzror felg czasami bylby inny) Twoja sie wyroznia, wazne ze sie Tobie podoba:) :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zrobił się z tego autka wiejski tuning, ale jak Tobie się podoba to jest dobrze. Nie każdemu musi się podobać.

Jak dla mnie to nie pasują do tego autka zderzaki i progi. Według mnie lepszy byłyby jakieś delikatne nakładki na zderzaki i progi albo komplet od RS4 lub S4. Ale jak mówiłem ważne że Tobie pasuje takie autko i to jest najważniejsze żeby właściciel był zadowolony ze swojego autka, a inni niech sobie myślą co chcą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...