Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Silnik nie che zapalać


bartek.mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 b7 2.0 TDI nie zawsze sie to dzieje ale jak np. ruszam autem i po przejechaniu ok 1.5 km tzn po rozgrzaniu silnika gaszę go i (nie zawsze), ale potem nie chce zapalić kreci ale sie strasznie trzesie po paru razach zapala tak jak by pompa za druzo paliwa zostawiała czy cos nie mam pojęcia :no: co sie dzieje? Proszę o jakieś podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak nie ma bledow to zrob logi (wyczytasz w dziale Diagnostyka jak nalezy logowac).

Przyczyn moze byc wiele, dlatego potrzebne logi, moze tam cos bedzie widac.

Poza tym to auto musisz zapalac bez dodawania gazu.

Jakies innne objawy? np: kopci na siwo lub na czarno przy zapalaniu? Smierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na problem z zasilaniem paliwem. Widzisz jakąś różnicę gdy bak jest pełny i gdy prawie pusty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić te logi??? a nie ma różnicy czy bak jest pełny czy pusty zobaczę czy kopci przy zapalaniu ale wiem ze każdy diesel kopci jak sie go zapala gdy pedał na postoju wcisnę do końca to delikatnie na czarno dmuchnie ale to normalne co?[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 20:11_________________________________________________Dzisiaj jak zapalałem zimny to puścił dymka niebieskiego i zaśmierdziało spalinami czy to cos znaczy ??? i znowu zrobiłem ok15km i nie chciał zapalić po 3 razie zapalił dziwnie go trzesie wtedy tak szarpie silnikiem... :wallbash: chyba będzie trzeba odwiedzić servis audi bo tu nie znajdę rozwiązania :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, napisalem Ci zrob logi i napisalem gdzie wyczytasz jak sie to robi.

Bez tego ani rusz bo przyczyn moze byc wiele. Nikt tu z fusow nie potrafi wrozyc, wiec nie ma sie co wsciekac.

Wejdz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

poczytaj co i jak sie robi, wstaw logi na forum a na pewno ktos cos poradzi. :wink4:

Chyba, ze jestes niecierpliwy i Ci sie przelewa to jedz do ASO niech nie za czynnosci, ktore sam mozesz zrobic skasuja jak za zboze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...