Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z ogłoszeń z sserwisu:

01.01.2012

OD 1 STYCZNIA 2012 MECHANIK PAWEŁ T. NIE JEST PRACOWNIKIEM NASZEJ FIRMY. W ZWIĄZKU Z TYM FIRMA NASZA NIE HONORUJE ŻADNYCH USTALEŃ PODJĘTYCH PRZEZ TĄ OSOBĘ.

Mam lekko szarpiące 1.9TDI AVF 8E i zastanawiam się czy warto tam jechać?

Opublikowano

Jakie masz lekkie szrpnięcia?? Przy ruszaniu ??? Jednostajnej jeździe a może podczas wyprzedzania?? Dokłądnie sprecyzuj swoją przypadłość.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Panowie.

Sledze wszystkie wątki i wlos mi sie jezy na glowie co to sie dzieje.Ale tylko wspomne iz tego roku w marcu robilem naprawe multitrona w Sserwis.Standardowo frezowanie wtrysku ktory ponoc szwankował choc jak dla mnie silnik chodzil miodzio (przebieg auta 190.000km)Zapłaciłem za wszystko około 6.000zł.Po 5.000km wróciłem na wymiane oleju zeby podtrzymac gwarancje czyli procedura jaka przechodzila wiekszosc.I co moge powiedziec..Zrobiłem juz około 20.000km i odziwo żadnych podkreslam żadnych problemów.Skrzynia smiga jak nowa.Moze mialem szczescie....:banan:

Opublikowano

albo jesteś od Sopy (SSerwis) ;P

Zdecydowanie odradzam sserwis - Sopa ! ! !

Opublikowano
albo jesteś od Sopy (SSerwis) ;P

Zdecydowanie odradzam sserwis - Sopa ! ! !

Uwierz mi że są gorsi... Jak ktoś się nie zna, to uwierzy we wszystko co mu mechanik powie.

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Po siedmiu latach od "frezowania" gniazd przez Sserwis pierwszy raz wyjęte pompo wtryskiwacze. Oto jak wyglądają gumki ! Są całe poszarpane i sparciałe a na dodatek mój mechanik powiedział że pierwszy raz spotyka się z takimi (czerwonymi) uszczelkami.

IMG_3529.JPG

IMG_3530.JPG

IMG_3531.JPG

IMG_3532.JPG

Opublikowano

Czyli wychodzi na to że pan Sopa rozwiercił Ci gniazda pompek , tylko ich nie tulejował :P

Zamiast tego pewnie poszły pewnie jakieś dobierane , grubsze uszczelniacze i teraz wygląda to jak na załączonym obrazku :decayed:

Nie zdziwił bym się gdyby teraz na ori uszczelniaczach była totalna kicha łącznie z paliwem w oleju :facepalm:

Jak jeszcze nie poskładałeś to pomierz średnicę gniazd i porównaj z jakimiś oryginalnymi ....

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor
Dnia 7.07.2017 o 22:17, piotrsob1 napisał:

Czyli wychodzi na to że pan Sopa rozwiercił Ci gniazda pompek , tylko ich nie tulejował :P

Zamiast tego pewnie poszły pewnie jakieś dobierane , grubsze uszczelniacze i teraz wygląda to jak na załączonym obrazku :decayed:

Nie zdziwił bym się gdyby teraz na ori uszczelniaczach była totalna kicha łącznie z paliwem w oleju :facepalm:

Jak jeszcze nie poskładałeś to pomierz średnicę gniazd i porównaj z jakimiś oryginalnymi ....

Jest dokładnie tak jak napisałeś. Wsadziliśmy pompki na ori uszczelniaczach i wszystko luźne , olej miesza tak jak piszesz. Czekam na regenerowaną głowicę i w tym tygodniu auto prawdopodobnie wróci do życia. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.