Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z paliwem nie odpala


mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam maly problem z niunia , przed wczoraj zaczela szarpac przy przyspieszaniu na kazdym biegu,podpiolem vaga zero bledow logi na moje oko byly ok , wiec profilaktycznie wymienilem filtr paliwa po zalozeniu nowego auto odpalilo i po chwili zgaslo , niezalewalem filtra paliwa ropa bo nigdy tak nie robilem i zawsze bylo ok teraz niunia niechce odpalic odkrecilem filtr paliwa a tam zero ropy o co chodzi,pompa paliwa padla??? Zauwazylem ze na przewodzie zailajacym jest jakis zawor j do ktorego jest wtyczka potpieta to jakis elektro zawor czy co . W niedziele mam wracac do polski a tu d*pa kurde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuc**j czy pompa paliwa w baku pompuje podczas przekręcania kluczyka w pozycję zapłon. Zaś jeśli będzie ją słychać to może zawór zwrotny padł i paliwo się cofa. Również awarii mogła ulec pompa paliwa przy pompie podciśnienia (Vacuum).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuc**j czy pompa paliwa w baku pompuje podczas przekręcania kluczyka w pozycję zapłon. Zaś jeśli będzie ją słychać to może zawór zwrotny padł i paliwo się cofa. Również awarii mogła ulec pompa paliwa przy pompie podciśnienia (Vacuum).

Pozdr.

AFN nie ma pompy paliwa w baku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILESAND czytaj uwaznie silnik AJM. Juz zrobione pompa paliwa chodzila w zbiorniku tylko podawala strasznie male cisnienie , wysmienilem na jakis zamiennik i juz wszystko jest ok .Tylko pytanie panowie i panie na wkladzie pompy byly jakies numery niby oryginalu ale wpisywalem na google i wyskakiwalo ze ta pompa jest od audi a8 4.2 benzyna , pytalem w IC i nie maja takiej pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...