Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Opony i felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odbieram w pazdzirniku nowe A4 quatro. Auto ma felgi szesnastki i opony letnie 225/55/16 . Czy moge zalozyc na te felgi na zime opony 205/60/16 ??????????????????????????

Opublikowano

Odbieram w pazdzirniku nowe A4 quatro. Auto ma felgi szesnastki i opony letnie 225/55/16 . Czy moge zalozyc na te felgi na zime opony 205/60/16 ??????????????????????????

Tak możesz.

może lepiej pomyśl o komplecie nowych felg, aby nie przekładać co sezon opon.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za rade . Ale czy te opony 205 nie beda zbyt waskie na te felgi?????????

Opublikowano

Dzieki za rade . Ale czy te opony 205 nie beda zbyt waskie na te felgi?????????

felgi 16" nie wychodzą seryjnie za szerokie.

Pewnie będą 6-7J to opona 205 wejdzie.

Opublikowano

Możesz założyć, różnica w średnicy koła będzie niewielka 1.5 mm na minusie więc i przekłamanie licznika niewielkie :wink4:

Opublikowano

Odbieram w pazdzirniku nowe A4 quatro. Auto ma felgi szesnastki i opony letnie 225/55/16 . Czy moge zalozyc na te felgi na zime opony 205/60/16 ??????????????????????????

Tak możesz.

może lepiej pomyśl o komplecie nowych felg, aby nie przekładać co sezon opon.

Najlepsze wyjście z sytułacji :-) :good:

Opublikowano

ja sie podepne pod temat.

zakupilem tanio ori felgi od a4 b6(7j15 et39)

szukam dobrych opon na zime i nie jestem zdecydowany co do wymiaru.

tabelki mowia ze najlepsze to 205/60.

ale mam znajomego co pracuje na dobrym szrocie co by mi zalatwil tanio ale 195/65.

czy nie beda za waskie?

juz sam nie wiem???!!!!

prosze o jakies porady.dziekuje!! :hi:

Opublikowano

ja sie podepne pod temat.

zakupilem tanio ori felgi od a4 b6(7j15 et39)

szukam dobrych opon na zime i nie jestem zdecydowany co do wymiaru.

tabelki mowia ze najlepsze to 205/60.

ale mam znajomego co pracuje na dobrym szrocie co by mi zalatwil tanio ale 195/65.

czy nie beda za waskie?

juz sam nie wiem???!!!!

prosze o jakies porady.dziekuje!! :hi:

jak założysz 195/65/15 to będzie ok.

na zimę zakłada się w miarę jak najwęższe.

Opublikowano

do B5 195/65 beda w sam raz na zime :) oczywiscie na felge 15stke.

Opublikowano

Tak tylko jest różnica w szerokości felgi. B5 ma seryjne słoneczka 6j a b6 7j. Czy jeździ ktoś z was na oponach 195/65 na felgach 7j? Oczywiście 15 cali.

Opublikowano

Tak tylko jest różnica w szerokości felgi. B5 ma seryjne słoneczka 6j a b6 7j. Czy jeździ ktoś z was na oponach 195/65 na felgach 7j? Oczywiście 15 cali.

Będzie elegancko.

miałem kiedyś w vectrze tak i było spoko

Opublikowano

mam znajomego co pracuje na dobrym szrocie co by mi zalatwil tanio ale 195/65.

Ze szrotu chcesz opony kupować? W tym rozmiarze? Na zimę w dodatku?
Opublikowano

mam znajomego co pracuje na dobrym szrocie co by mi zalatwil tanio ale 195/65.

Ze szrotu chcesz opony kupować? W tym rozmiarze? Na zimę w dodatku?

a co? Miej na uwadze że szrot w pl to nie szrot w italii. Tutaj nawet kilku miesięczne auta lądują. W pl to klepią nawet 20 letnie golfy. Ze szrotu opony to nie znaczy że szrot. A chce dodać że i zimy takie groźne nie są jak w pl.
Opublikowano

ja mam 15/65/15 na ori alumach i jest ok, zgodnie zresztą w wklejką na drzwiach :tongue4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 18:47_________________________________________________

ja mam 15/65/15 na ori alumach i jest ok, zgodnie zresztą w wklejką na drzwiach :tongue4:

195/65/15 oczywiście :wallbash:

Opublikowano

ja mam 15/65/15 na ori alumach i jest ok, zgodnie zresztą w wklejką na drzwiach :tongue4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 18:47_________________________________________________

ja mam 15/65/15 na ori alumach i jest ok, zgodnie zresztą w wklejką na drzwiach :tongue4:

195/65/15 oczywiście :wallbash:

7 cali czy 6?

bylbym wdzieczny za jakas fotke :hi:

Opublikowano
a co? Miej na uwadze że szrot w pl to nie szrot w italii. Tutaj nawet kilku miesięczne auta lądują. W pl to klepią nawet 20 letnie golfy. Ze szrotu opony to nie znaczy że szrot. A chce dodać że i zimy takie groźne nie są jak w pl.

A to, że, niezależnie od kraju, kupując na szrocie NIGDY nie wiesz jak opony były używane, czy były dobrze wyważone, czy nie były przeciążane, przegrzewane, czy jak kupisz komplet 4 sztuk, to są równo zużyte, czy są z 1 samochodu.

A w rozmiarze 195/65R15 nowe przyzwoite zimówki to nie majątek i zakup używek to żadna oszczędność.

Opublikowano

Odbieram w pazdzirniku nowe A4 quatro. Auto ma felgi szesnastki i opony letnie 225/55/16 . Czy moge zalozyc na te felgi na zime opony 205/60/16 ??????????????????????????

odbierasz nowe auto z salonu prawie za 100 tys zl i w komplecie nie ma opon zimowych :?: :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.