Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poczekaj niech ktoś się jeszcze wypowie

Opublikowano
  • Autor

zmieniać ten termostat? Mi się wydaje że ona chodzi ciągle na dawce startowej bo skoro tak dużo pali i kopci na czarno to może tego nie przepala. Już nie mam pomysłu od czego może się to dziać. I te słabe odpalanie jeszcze... Pomocy!!! :wallbash:

Opublikowano

zmieniać ten termostat ?

No ja bym od tego zaczął - to elementarz.... :)

Opublikowano
  • Autor

zaraz pojadę kupię[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:55_________________________________________________Kupiłem WAHLER'a termostat, mówił że lepszy jakiś, może być?

Opublikowano

No jak juz kupiłes to musi byc...

Ja wyznaje zasade ze termostat kupuje sie w ASO... i jeszcze nie załowałem... :)

Opublikowano
  • Autor

wrócę z pracy a zabieram się za zmianę termostatu. a ten zaworek zwrotny gdzie się znajduje?

Opublikowano

taki długi watek...a ty z termostatem się jeszcze babrasz...

jeden zaworek jest na korpusie filtra paliwa, odkręcasz dwie śrubki, wyjmujesz go, zatykasz dziurkę na przeciwko i ustami sprawdzasz, w jedna ma dosyć topornie puszczać powietrze, a w drugą nic, drugi zaworek czarny jest 15cm od filtra paliwa na rurce, o pozostałych jeśli są takowe niech ktoś inny dopowie.., potem umyj dokładnie zęby

wymiąłeś stacyjkę, po przekręceniu kluczyka od razu gaśnie kontrolka immobilajzera?

dużo pali to znaczy ile?

kopci na czarno czy na niebiesko? po nocy od razu po zapaleniu i dodaniu gazu jest niebieski czy czarny bączek?

jeżeli nie masz filtra paliwa KNECHT KC69 zmień na taki

po wymianie wtrysku była robiona regulacja ciśnienia?

przyjrzyj się pompie czy gdzieś nie puszcza ropy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem termostat, w Vagu ma 90 st, a dalej ciężko odpala i dalej kopci :wallbash:

Opublikowano

po pierwsze nie odpowiedziałeś na moje pytanie, po drugie czy zrobiłeś wszystko co wymieniłem?

Opublikowano

wymieniłem termostat, w Vagu ma 90 st, a dalej ciężko odpala i dalej kopci :wallbash:

teraz na nowym termostacie wstaw logi statyczne i będziemy działać co i jak tylko postaraj się wkoleić pojedyńcze nie kilka na raz

Opublikowano

Pany,czemu nikt nie zobaczyl ze korekcje siegaja 3mg-to juz masakra jest.Kto wtryski sprawdzal,na moje oko to one wlasnie siedza,lub ktorys z czujnikow.

Opublikowano

Pany,czemu nikt nie zobaczyl ze korekcje siegaja 3mg-to juz masakra jest.Kto wtryski sprawdzal,na moje oko to one wlasnie siedza,lub ktorys z czujnikow.

Zobaczyl zobaczyl... zaczynamy od najprostszych rzeczy.... jak napisano wyzej... poprosze o komplet statycznych przy temp. 90*

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj Audi umarła, nie chciała odpalić. Zaciągnąłem do mechanika. Powiedzieli mi że pompa oleju do wymiany i sprawdzili ciśnienie. Wynik: na dwóch garach ok 8, i na następnych dwóch ok 20.

Opublikowano

Ale umarła bo co ?? Dawała za duze cisnienie czy za małe ?

Opublikowano
  • Autor

za małe, powinno być z tego co czytałem na forum od 25 do 30. W ogóle nie chciała odpalić. Pompa oleju dawała za duże ciśnienie na tłoki i uszkodziła głowicę

Opublikowano

Cos pokreciłes.

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale pewnie bylo tak ze bylo za duze cisnienie oleju od pompy i podpięły się popychacze(szklanki) stad te zanizone korekcje.

To czesta przypdałosc starszych AFN nów.

Opublikowano
  • Autor

No on tak mówił. mam nadzieję że to od tego. i będzie już dobrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.