Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ,sprawdz na niemieckim "ebay", fajnie wygladaja te ledy

Opublikowano

Na allegro czasami bywają :)

Opublikowano

Takich jak te na focie nie kupisz - to samoróbki, właściciel pomalował górną część na czerwono.

A tak wyglądają w oryginale:

http://moto.allegro.pl/item1152617867_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html

Opublikowano

Takich jak te na focie nie kupisz - to samoróbki, właściciel pomalował górną część na czerwono.

A tak wyglądają w oryginale:

http://moto.allegro.pl/item1152617867_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html

Ale te co pokazałeś mają czarną obwódkę a te nie maja. Jak on to pomalował że nie widać różnicy. Może gdzieś są dostępne te modele lamp.

Opublikowano

Byly tez w wersji z czerwona. Widzialem je kiedys na amerykanskim ebayu.

Opublikowano

Czy ktoś wie gdzie można kupic takie lampy

D2PBJ.jpg

sam właśnie na takie poluje

na allegro są takie:

1152617867

ale brakuje tutaj tego czerwonego :disgust:

Opublikowano

Scalilem tematy. Prosze o nie powtarzanie sie.. :gwizdanie:

Opublikowano

Antonio ale ich nie upolujesz bo to samoróbki.

Te lampy:

D2PBJ.jpg

To te same co tu, tyle że pomalowane u góry na czerwono przez właściciela.

1152617867

A co do czerwonej obwódki to jak Ykk wspomniał, były dwie wersje. Z czerwoną i czarną obwódką. Te na samej górze to właśnie wersja z czerwoną ale w Polsce praktycznie nie do kupienia. U nas kupisz te z drugiej foty, z czarną.

Przykro mi, że musiałem wylać kubeł zimnej wody na głowy adr1018 i Antonia - chcecie mieć takie lampy jak te z pierwszej foty - niestety musicie smażyć lampę w piekarniku i rozklejać żeby pomalować :tongue4:

Opublikowano

Znalazlem diody do tych lamp. :naughty: :naughty:

Gosc z tej aukcji je sprzedaje

http://moto.allegro.pl/item1152617867_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html

10zl/szt.

Zobaczymy.Wezme jedna na probe :)

Drogo mają, byłem u nich w firmie kiedyś bo chciałem kupić ledy te które mam teraz i powiedzieli mi 600zł i jeszcze 2 tygodnie czekania.. Także odpuściłem i na drugi dzień znalazłem te same za 379zł :)

Opublikowano

Moze i drogo,ale alternatywy nie znalazle.A widok przepalonego leda dziala mi na nerwy.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Odkopuję.

Czy ktoś zakładał te lampy do jasnego samochodu? Najlepiej do srebrnego bo taki mam.

http://allegro.pl/lampy-red-white-led-audi-a4-b6-00-04-sedan-diodowe-i1429186309.html

Jakoś nie umiem sobie wyobrazić czy ta czarna obwódka będzie pasować :gwizdanie: I żeby później kupa nie wyszła :kox:

A o tych co sądzicie? Ktoś je zakładał?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1408629012

Ktoś tu pisał, że SŁYSZAŁ, żę są słabo wykonane, zawsze myślałem że Depo to dość dobra firma ale może się myliłem :tongue4:

Opublikowano

to ja tez odswieze czy mozna gdzies dostac takie lampki jak ma adamoo?

Opublikowano

Adamo takich już nie ma, ale ja mam! :P Na allegro do dostania bez problemu, parę postów przed twoim był nawet link

Opublikowano

niestety tamte lionki juz dawno wygasly jesli ktos by znzlazl te lampki co ma adamo albo podpowiedzial które to sa na aledrogo albo ebay to bylbym bardzo wdzieczny mlody drog moze ty pomozesz :)

Opublikowano

niestety tamte lionki juz dawno wygasly jesli ktos by znzlazl te lampki co ma adamo albo podpowiedzial które to sa na aledrogo albo ebay to bylbym bardzo wdzieczny mlody drog moze ty pomozesz :)

Oczywiście, że pomogę. Proszę bardzo:

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b6-sedan-00-04-red-white-led-i1434487290.html

Do tego jeśli masz Fis to musisz wlutować opornik, ja wlutowałem 10w 100ohm, od 15 tysięcy kilometrów już działa wszystko perfekcyjnie odpukać :)

Opublikowano

hmm te twoje jakby ciemniejsze były jakby dymione przynajmniej tak na pierwszej stornie wygladaja nie mam racji? a powiedz jak z jakoscia? zadowolony ogólnie jestes?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 00:07_________________________________________________i miałbym jeszcze prosbe mógłbys zrobic mi jakies foto jak to wyg;ada na twoim autku? byłbym bardzo wdzieczny :)

Opublikowano

www.asi-foto.pl/aldica/

Dymione są bo sam je przydymiłem, ori były jak na aukcji. Co do jakości to nie mam zastrzeżeń

Opublikowano

ogólnie piekna fura niezla kosa gratulacje :good: a w jaki sposób przydymiles te lampy? pomógl bys mi jakims opisem jak to zrobic? bo naprawde te lampki bardzo ladnie wygladaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.