Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zróbcie jakieś fotki pokażcie mi jak ta paczka wyglądała i jak były zapoakowane w środku

oto fotka pudelka od srodka niemam fotek ale tragiedia karton lampa karton lampa tyle!!!

dscn0885qf6.th.jpg

i moje uszkodzenia pekniete szklo w jednej i to powaznie i delikatnie w 2giej

dscn0903ri2.th.jpg

i pekniecie z tylu plastiku z zaczepow

dscn0902ac9.th.jpg

tak to wygladalo i czekam na rozwiazanie sytuacjii

Opublikowano

no to troszke mnie zmartwiles. mi tez napisali ze wysla natychmiast ale teraz to juz nie wiem. napisze i sie spytam.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 20:36 _________________________________________________mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy i lampy otrzymam.

nie zmienia to faktu ze nie lubie czekac i juz mnie nosi zeby kupic je gdzie indziej.

dla tych co placa i chca miec wszystko sprawnie i szybko proponuje zakup w Niemczech.

z tego co sie orientuje juz sie tam pojawily.

Opublikowano

już dawno są..i wychodzi niewiele drożej niż z chin czy stanów..

Opublikowano

Jestem Ciekaw jak wyjdą na Niebieskim Sedanie ;) a jeszcze bardziej na srebnym... bo ta obwódka ( czarna ) mnie męczy, gdyby nie ona juz dawno bym kupił.....

Opublikowano
już dawno są..i wychodzi niewiele drożej niż z chin czy stanów..

o przepraszam ale musialo przez pewien czas nie byc.

przejrzalem chyba kazdego linka z ledami jak szukalem i nic.

no chyba ze jestem slepy. niewazne z chin tez moga byc zeby tylko doszly cale.

na kazdym aucie beda ladnie wygladaly. widzialem i na niebieskim i na srebrnym. mi sie podobaja.

Opublikowano

A macie jakies fotki jak by wyglądały na srebrnym ;) ?

Opublikowano

a Mnie juz newry przechodza... obiecywali ze dostana przesylke od firmy na 3 luty i odesla mi dobre lampy a tu dzisaj rano email i musze czeac do 20 lutego juz niewiem czy to nie jakis walek.. grr wkurzam sie co zrobic

Opublikowano

Przyjedz do Polski, kup tu lampy i wpadnij na spota do Tarnowa. :th:

Opublikowano

Latwo powiedziec Tu kup lampy < w Polsce> jak puki co jestem w dupe tu na miejscu..grrr No ale nie przekreslam tego bo moze bedzie jak pisza...

Opublikowano

a napisali Ci abys odeslal ten komplet?

zrob tak.

1.kup nowe tam gdzie teraz jestes. z tego co widze taraz je mozna kupic wszedzie. nie wiem czy ja wczesniej slepy bylem czy naprawde byly tylko z Chin!

2. napraw potluczone i sprzedaj

3. jesli przyjdzie Ci zastepstwo z Chin tez sprzedaj

fajnie?:))))

ja sie nawet zastanawialem, tak nie lubie czekac!!!!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,gdzie można kupić takie lampy tylko z czerwoną obwódką?czy w Polsce też ktoś je sprzedaje?dzięki za info.

Opublikowano

Witam,gdzie można kupić takie lampy tylko z czerwoną obwódką?czy w Polsce też ktoś je sprzedaje?dzięki za info.

Wkońcu też ktos szuka ;) tez jestem ciekaw, gdzie i za ile..

Opublikowano

Witam. Mam czarnego sedana, lampki są według mnie kox, chcę kupić takie same. Jak możecie wyślijcie jais link do aukcji lub gdzie mozna je kupić. Jestem z Poznania. Pozdrawiam i z góry dziękuje. Pozdrafiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam no doczekalem sie wkoncu nowych lampek ale mam rozniez do sprzedania komplet dokladnie takich samych lampech<chodzi o tyl> jesli kogos interesuje niech pisze na priv lub gg. Na autku prezentuja sie tak.. cena do uzgodnienia..

rotationofdsc00285fi7.th.jpg

dsc00278przerobkaxc3.th.jpg

dsc00286hu3.th.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

O FAK MEJT :shocked:

Fajne te lampki :th: ale do B7 będą ładniejsze jak je zrobie... :evil:

audisa8vz1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

Opublikowano

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

I to jest wyznacznik praedziwego rezacza...a nie rozwiązania plug&play :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano

O FAK MEJT :shocked:

Fajne te lampki :th: ale do B7 będą ładniejsze jak je zrobie... :evil:

audisa8vz1.jpg

Szacunek dla kolegi :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.