Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dymione spoko do czarnego ale ja szukam normalnych bo do mojego koloru bardziej pasują :naughty:

Opublikowano

Przydymiłem sprayem, a opis jest bardzo łatwy, zmatowić lekko powierzchnie, zakleić to, czego nie chcemy przyciemnić i jedziemy :P

Opublikowano

a jednak przelamales sie :good: i poszedl smoke :naughty:

zapodaj foto Mateusz

Opublikowano

a jednak przelamales sie :good: i poszedl smoke :naughty:

zapodaj foto Mateusz

Jak się przełamałem? Smoke jest odkąd mam lampy... Przeczytaj sobie mój topic... http://asi-foto.pl/aldica/

Opublikowano

a z zewnatrz je dymiles czy od srodka? jesli od srodka to jak rozkleiles lampe? :)

Opublikowano

z zewnątrz

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę trochę kotleta. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi lampami?

1964317870

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b6-sedan-00-04-red-white-led-i1964317870.html

1 Czy ktoś widział takie lampy zamontowane w aucie i mógłby podrzucić foto?

2 trwałość- czy te ledy nie palą się za często? no i co w przypadku usterki? można bez problemu wymienić?

3 Czy wymiary są takie jak ori lampy? ładnie się komponują z karoserią? nie odstają?

4 Jak to wygląda w świetle prawa? można jeździć spokojnie, bez obaw, że wrócimy do domu bez dowodu rej? :naughty:

Opublikowano

6fa7daada17905bfmed.jpg

1 Czy ktoś widział takie lampy zamontowane w aucie i mógłby podrzucić foto?

tak, mógłbym :decayed:

Odświeżę trochę kotleta. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi lampami?

1964317870

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b6-sedan-00-04-red-white-led-i1964317870.html

1 Czy ktoś widział takie lampy zamontowane w aucie i mógłby podrzucić foto?

2 trwałość- czy te ledy nie palą się za często? no i co w przypadku usterki? można bez problemu wymienić?

3 Czy wymiary są takie jak ori lampy? ładnie się komponują z karoserią? nie odstają?

4 Jak to wygląda w świetle prawa? można jeździć spokojnie, bez obaw, że wrócimy do domu bez dowodu rej? :naughty:

ani jedna mi się nie spaliła ale można wymienić bez problemu

Odświeżę trochę kotleta. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi lampami?

1964317870

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b6-sedan-00-04-red-white-led-i1964317870.html

1 Czy ktoś widział takie lampy zamontowane w aucie i mógłby podrzucić foto?

2 trwałość- czy te ledy nie palą się za często? no i co w przypadku usterki? można bez problemu wymienić?

3 Czy wymiary są takie jak ori lampy? ładnie się komponują z karoserią? nie odstają?

4 Jak to wygląda w świetle prawa? można jeździć spokojnie, bez obaw, że wrócimy do domu bez dowodu rej? :naughty:

wymiary OK, nic nie odstaje, maja homologacje.

3788c797729deeadmed.jpg

Opublikowano

2 trwałość- czy te ledy nie palą się za często? no i co w przypadku usterki? można bez problemu wymienić?

Ja jak miałem jeszcze b6 przejeździłem na nich półtora roku i spaliła mi się w tym czasie jedna i to na samym środku :wallbash:

w żadnym sklepie w swojej okolicy nie mogłem dostać takiej samej lub chociaż podobnej diody :angry:

więc wpadłem na taki pomysł :kox: :

20090810706.jpg

(wyjęte po kilka szt. ze środkowego paska)

spasowanie jest na dobrym poziomie :good:

tak czy owak bierz bo same w sobie są extra :decayed:

Opublikowano

kusisz mnie skovroon tym pomyslem :naughty: caly czas o tym mysle :evil:

Opublikowano

kusisz mnie skovroon tym pomyslem :naughty: caly czas o tym mysle :evil:

nie myśl tylko rozbebeszaj lampę i wyjmuj :decayed:

jak Ci się nie spodoba to możesz przecież potem spowrotem włożyć :wink4:

Opublikowano

tylko ze ja nawet jeszcze takich lamp nie mam :polew: no ale pomysl jest ciagle :kox:

Opublikowano

Wielkie dzięki Panowie za szybkie i wyczerpujące odpowiedzi :good:

Jak dla mnie te lampy są bezkonkurencyjne :oklaski: pozostałe jakie widziałem na Allegro to takie...agrotuning...tylko szpeciły by samochód...a te nadają uroku...

czego najlepszym przykładem jest autko kolegi SIXU - dzięki za foty

no a skovroon niezły patent opracował na przepalone diody :good: przyda się na przyszłość :>

więc nie pozostaje nic jak tylko kupować :)skovroon-nie zostały Ci lampy? samochód poszedł z ori czy z tymi?

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

skovroon-nie zostały Ci lampy? samochód poszedł z ori czy z tymi?

Niee... autko poszlo z LEDami :wink4:
Opublikowano

no nic...będą nówki :gwizdanie: przy najbliższym przypływie gotówki :gwizdanie:

myślałem, że Ci zostały i leżą gdzieś niepotrzebne i zapomniane :) pohandlowalibyśmy :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

tylko czemu nikt nie wspomina, że prawie cały czas są zaparowane?

ma je mój sąsiad i 2 kumpli - załamani

Opublikowano

U mnie rok były i nie widziałem pary :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.