Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Panel klimatronika w B5


eMPe76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Audimaniaków :hi:

Mam panel klimatronika niepodświetlany,tzn że to co wyświetla np temperature albo siłe nawiewu to pokazuje mi czarno na szarym.Chciałbym zmienić na podświetlany,taki jak pokazany na fotce.Czy będzie pasować i nie będzie kłopotów?Z góry dziękuję i przepraszam jeśli temat nie w dziale.

dsc00622jb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz poprostu przepalone żaróweczki - każdy panel klimatronika jest podświetlany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej. widzialeś w innych audi, żeby nie było podśwetlone? po co byłby wyświetlacz skoro jest nie podświetlany i w nocy nic nie widać? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień żaróweczki i będziesz miał podświetlany

nie pamiętam dokładnie ale są takie same jak w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Skąd wiadomo że ten na zdjęciu ma ledy? :mysli:

A zna ktoś może symbol nr tego panela do mojego autka?Przed liftem,rocznik 95.Chociaż nie wiem czy po liftowy panel by pasował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliftowy nie będzie pasował choćby dlatego że steruje silnikami 12V a ten przedliftowy 7,6V o ile dobrze pamiętam w każdym razie ok 7V więc i nastawniki są inne.

przetestowane :decayed: nie działa.

wyciągnij panel (to nie dużo roboty) i będzie na górze karteczka z numerem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Skąd wiadomo że ten na zdjęciu ma ledy? :mysli:

A zna ktoś może symbol nr tego panela do mojego autka?Przed liftem,rocznik 95.Chociaż nie wiem czy po liftowy panel by pasował ...

delikatnie różni się od przedliftowego :wink4:

u mnie poliftowy działał, wszystko się wyświetlało, guziczki działały jak należy, ale po włączeniu "śnieżynki" nie odpalało sprężarki. Po podpięciu vaga, wywaliło 16 błędów... po prostu inny sterownik i inne odczyty. Ponoć da się to przekodować, ale nie wiem jak :no:

Numer sprawdź tak jak michu napisał, a jak masz zamiar zmieniać panel, to kup z takim samym numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta...

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na tym problem polega, że nie załącza klimy :wink4:

u mnie też był po liftowy słabiej grzał , nie załączył klimy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:26_________________________________________________

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta...

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi.

reanimowałem kilka climatroników i przeważnie na płycie za wyświetlaczem poprawiałem luty przy taśmie zawsze pomagało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...