Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D


yedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Ośka ma zbiornik 62 litry a Quattro 60 litrów. Po pierwszym zapaleniu rezerwy wchodzi ok 53.5 - 54 litra.[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2007, 07:45 _________________________________________________A wogóle to odszukaj swoje auto na tej stronce i sobie to wydrukuj:

http://www.audi.de/audi/de/de2/gebrauchtwagen/vorgaengermodelle/a4/limousine.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniuśka Ta A4. A środeczek to już szczególnie.Ja bym zmienił na początku migacze na sreberko i alufelgi, a potem sie zastanawiał nad xenonami czy chromem. Dobrą sztukę znalazłeś. :thumbup:Napisz czy sprowadzona czy krajowa? Bo wygląda na sprowadzona. I czy sam sprowadzałeś czy przez "kolege"? Jak przez kolege to może go polecisz innym forumowiczom skoro dobre bryki sciąga. :oklaski:odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic chromowane 17"

Nie popełniaj tego błędu i kupuj originalne Audi najlepiej od "S-ki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem chromy są dobre tylko w amerykańcach i to w rozmiarze od 20" w wzwyż :decayed: z Audi moim zdaniem nie ma co kombinować i kupić ładne ori lub inny wzór jakiejś dobrej firmy (np. OZ, MAM... :naughty:) pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doradzam ori audi bo jednak ori sa duzo mocniejsze niz jakies firmowki. ori masz i masz a jakies felgo firmowe to pogniesz je na dolkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz lans i :kox: to tylko na takich felach od BBS'a (albo raczej podobne do)

http://moto.allegro.pl/item230075162_bbs_style_bmw_seria_3_1_18_chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to beta by sie ladnie na nich prezentowala ale audi...raczej nie![br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 18:54 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item230786263_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_rs4_a6_rs6_a8_s8_18.html

chciales chromy kolego sa tylko nie wiem czy to chrom czy polerka ale pieknie wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stork ale te fele sa za***iste, takie jakie mi sie widza czyli mieszanka czarnego lub grafitowego koloru z polerka lub chromem. szkoda ze nie mam teraz sianka bo bym je chyba brał:)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 22:08 _________________________________________________wiem ze tu nie powinienem na ten temat ale powiedzcie czy te felgi nie sa piekne??

http://moto.allegro.pl/item230481902_piekne_alu_do_vw_nowe_18_calowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac moze znajde takie 17 to bede haappyyyy:)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 08:43 _________________________________________________sory ze nie ma nowych zdjec, beda niedlugo:)[br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 12:25 _________________________________________________jak obiecywałem sa nowe fotki, mozecie ocenic jak mi to wyszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :wink4: Fajne te felgi i ogólnie malinka jeszcze tylko valeło na przód i będzie kox :kox: a na tył może diodowe? :gwizdanie: Fajne są do sedana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradles mi felgi :( ja je chcialem kupic jak zjade te opony i mam na to dowody....

eh .. super :( ja ich nie mam i teraz ci za zazdroszcze

najlepsze felgi jakie sa wg mnie :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 21:56 _________________________________________________ooo wlasnie przeczytalem ze sa na sprzedaz.... napisz pw za ile i jaki stan i czy z oponami i czy w gre wchodzi wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzasznie mi przykro ze ci je ukradlem ale kto pierwszy ten lepszy:)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 09:14 _________________________________________________Dorzucilem jeszcze pare fotek.

p.s zalozylem temat w dziale zawieszenie, spytam sie tez tutaj. Zalozylem springi uzywane -40mm, mierzylem stan przed i po i tyle gdzies wychodzi ale jak zalozylem 18" to mam wrazenie ze tyl stoi jakos za wysoko jak na -40mm. Co sadzicie??[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:23 _________________________________________________zrobilem dzisiaj fotke z innej perspektywy:)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 19:00_________________________________________________wrzucilem pare nowych zdjec, prace dostalem nowa wiec modyfikacje jakies za jakis czas planuje wiec jak cos sie zmieni dodam zdjecia:) a tak poza tym to Szcesliwego Nowego Roku wszystkim forumowiczom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...