Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No Marcin fajna furka dlaczego ja wcześniej nie widziałem wątku Twojego :thumbup1::thumbup1:
:decayed:

Dzięki dzięki

Temat rzadko aktualizowany bo działa się powoli :thumbdown:

Chociaż na ten sezon jest jakiś tam plan:

Szyby

Dokładki w kolor

Hamulce 320mm

I może Mf w,końcu wpadnie.

Wczoraj zapodałem mapę 2013 od Wujka Z Hameryki i mam mega banan na twarzy.

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

A,i,najważniejsze muszę Szwagra zmobilizować co by porządną sesję zrobił bo moją cegłą wstyd foty robić :whistling:

Opublikowano

Wolno ale chociaż z głową :decayed: to najważniejsze i plany zacne :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Ładny avancik :naughty: A co do Mazur w jakim termine gonisz?Może się podepnę

Opublikowano
  • Autor
Ładny avancik :naughty: A co do Mazur w jakim termine gonisz?Może się podepnę
Dzięki :wink::wink:

co do mazur to termin od 22.o7 do 29 :decayed::decayed: zapraszamy :banan::banan:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Będzie dobrze :decayed:

:decayed::decayed: ba

Wujek z Hameryki teraz chociaż wiem na jakiej ulicy jestem :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

nie mam za bardzo porównania ale led zajebi.... wyświela jakbym w tv paczył :kox::kox::kox: a walczyłem czy go zostawić u siebie.

Opublikowano

C6 w dobra stronę idziesz :) ciekawe kto będzie pierwszy ja czy ty :) koniecznie musi być ASB Avant i najlepiej czerwony :)

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

A pamietasz b7 black bez zderzaka w kielcu>? teraz jeżdzi ze zderzakiem zwykłym a gril od s-line. Ale rzeźba masakra :)

Opublikowano
  • Autor

He he spokojnie jeszcze na Q się przesiadziesz a,ja,jeszcze będę czarnuchem jeździł :wink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

3124899074 kolejne suweniry będą za pare dni :banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Gratuluje zakupu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

masz resztę? :decayed:

Opublikowano

Jak bym miał to bym ci sprzedał razem z tym co już kupiłeś. Tylko to co na aukcji:wink:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ale ten komplet też ujdzie chociaż przed chwilą znalazłem popiełkę do mnie :decayed::decayed:

Opublikowano

A ramkę będziesz modził czy jak ją do manuala wrzucisz?

Opublikowano
  • Autor

q...wa teraz zobaczyłem że przepłaciłem :polew::doh:

zobaczę jak to będzie wyglądać :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Anuluj mi tu szybko allegro i slij szybko po taniosci :decayed:

Opublikowano

Spoko dostałem 3 maile czy sprzedam po za allegro za więcej więc :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dawaj mi za 150 :decayed:

Opublikowano

Trzeba było na forum napisać:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Drut sezonu 2013 na pokładzie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Grill z A6 C5- fota słaba w realu wygląda znacznie lepiej-docelowo będzie albo ori s line albo ori S6 c5

a9b147fa253fab1d.jpg

Opublikowano

Nie jest źle :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.