Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

aleśta orły-led to już tu rok siedzi-pl se wgrałem :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

poszło pw

już

sorry za dużo mam tego na skrzynce-nie ogarniam kto gdzie kiedy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Co Ty pier**lisz:grin::grin: pakuj miszcza do auta, dwie krzynki dodatkowo i nad morze przybywaj to wyrezamy wszystko:polew:

Wladi to wiesz którędy ich kierować, żeby mnie zabrali po drodze :whistling::naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Co Ty pier**lisz:grin::grin: pakuj miszcza do auta, dwie krzynki dodatkowo i nad morze przybywaj to wyrezamy wszystko:polew:

Wladi to wiesz którędy ich kierować, żeby mnie zabrali po drodze :whistling::naughty::wink:

Si si:decayed: senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima się zaczęła :doh:

1. i tak same straty- w gumie była sprężynka Marcin wyciągnął i pssssssssss :doh: w ten sposób RSy skończyły karierę u mnie- na następny sezon trza szukać nowego koła :kox:

2. szpachla odpadła z jednego błotnika a na drugim się pojawiły bąble :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 15:04 ----------

To zbieżność??

DSC_2949.jpg

Muszę się nauczyć zdjęcia robić

DSC_2946.jpg

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Wszystkie 4 gumy są ścięte od srodka wszystkie tak samo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bity na zlom wycuagnij ;)

No jedz na geometrie sprawdz co sie dzieje

Sent from my телефон

nie mam serca się z nim rozstać :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

trza jechać i sprawdzić-wszystkie 4 równo zjechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj cenę pw :decayed:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Trochę drut i jeszcze do poprawek ale chociaż bagażnik odzyskalem.

DSC_2950.jpg

Teraz można siateczki szukać i pakiet zakupy. I jak do b7 jest full tak do b6 jest straszna bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Chyba musze Ci jeb... Synek :decayed: auto ma swoje plusy i minusy. Ale zaraz się ogarnie. Może jeszcze przed zimą ją się pryśnie. Juz tu nawet mam zaklad na,oku. Tylko skarbanke trzeba rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się auto prezentuje :) inwestycja pełna para :D

powodzenia w dalszym modzeniu

Dzieki dzięki.

Jak się uda za,parę dni będą nowe graty. A właśnie w tej chwili kurier przynosi prawy boczek z roletą-niby bez sensu zakładać tylko jeden ale od biedy będzie dla Marcela do zabawy i trochę od słońca-ale jak znam smarka to będzie urwę urwę o i urwalem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się auto prezentuje :) inwestycja pełna para :D

powodzenia w dalszym modzeniu

Dzieki dzięki.

Jak się uda za,parę dni będą nowe graty. A właśnie w tej chwili kurier przynosi prawy boczek z roletą-niby bez sensu zakładać tylko jeden ale od biedy będzie dla Marcela do zabawy i trochę od słońca-ale jak znam smarka to będzie urwę urwę o i urwalem:decayed:

bierz carbony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się auto prezentuje :) inwestycja pełna para :D

powodzenia w dalszym modzeniu

Dzieki dzięki.

Jak się uda za,parę dni będą nowe graty. A właśnie w tej chwili kurier przynosi prawy boczek z roletą-niby bez sensu zakładać tylko jeden ale od biedy będzie dla Marcela do zabawy i trochę od słońca-ale jak znam smarka to będzie urwę urwę o i urwalem:decayed:

bierz carbony :wink:

Juz mi zł braknie :doh: ale teraz jak znowu uzbieram kupke $£€ to będę szukał.

Myślę nad dare bbs albo rofiforach tylko w 18inczach :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

:decayed:

I jeszcze chce 18` koła zakładac:bag: Nie pamięta jak hejtował nie dawno tych co 18` maja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

:decayed:

I jeszcze chce 18` koła zakładac:bag: Nie pamięta jak hejtował nie dawno tych co 18` maja:decayed:

18stka dobra na zimę :grin:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

W tych Kielcach to same wysokie kozaki, byłem - widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

:decayed:

I jeszcze chce 18` koła zakładac:bag: Nie pamięta jak hejtował nie dawno tych co 18` maja:decayed:

18stka dobra na zimę :grin:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

W tych Kielcach to same wysokie kozaki, byłem - widziałem :decayed:

Co się dziwić jak jedyna równa droga w Kielcach to obwodnica po której nikt z Kielc nie jeździ:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...