Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

60 km z cylindra czyli 240km

teraz mam 50 km z cylindra

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
60 km z cylindra czyli 240km

teraz mam 50 km z cylindra

Czekam na relację i wycene zielonych i niebieskich.

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 17:04 ----------

i dzisiaj przyszła kolejna paczka. A w niej :banan::banan:

DSC_2987.jpg

DSC_2989.jpg

Chyba muszę zacząć to wszystko składać do kupy bo już miejsca brak na szafie :doh:

---------- Post dopisany 24-12-2013 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:37 ----------

i kolejny klocek do ogarnięcia wnętrza - foto zapożyczone od dealera :decayed:005%20(kopiowanie).jpg

ps zanim się do szufladek dokopałem myślałem że mi Siemian kilo puchu przesłał :slina:

Opublikowano

w pierwszej chwili że tyle ttych szufladek będziesz zakładał :grin:

Opublikowano

Marcin jakis regal bedziesz montowal ze tyle tych szufladek:grin:

Opublikowano

Marcin Król szufladek :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Teraz sie wydalo kto potrzebuje duzo miejsca na piwko:naughty: Pamietaj piles nie jedz:wink:

Opublikowano
  • Autor
Marcin Król szufladek :decayed::decayed::decayed:

będzie na kawę speszyli for JU :decayed:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Teraz sie wydalo kto potrzebuje duzo miejsca na piwko:naughty: Pamietaj piles nie jedz:wink:
nie piłeś napij się tak tak-właśnie to czynię :decayed:
Opublikowano

Ty zacznij w końcu montować te graty bo za chwilę Ci się miejsce w szafie skończy :wink:

teraz jest furman na bdb z małym minusem przez te graty w szafie a nie w furmance :whistling::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Ty zacznij w końcu montować te graty bo za chwilę Ci się miejsce w szafie skończy :wink:

teraz jest furman na bdb z małym minusem przez te graty w szafie a nie w furmance :whistling::thumbup1:

zaraz podsufitka wpadnie hebel 312mm i co tam jeszcze uda mi się znaleść :decayed:. jeszcze jeden dawca w CK stoi i czeka na zrabowanie :decayed::decayed:

Opublikowano

Koło zmieniasz?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Koło zmieniasz?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jes:-)

Tylko na jakie nie mam pojecia. Najbardziej pasowaloby z rs4 ale $$$ nie ta.

Opublikowano
Koło zmieniasz?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jes:-)

Tylko na jakie nie mam pojecia. Najbardziej pasowaloby z rs4 ale $$$ nie ta.

Tak kupuj rs4 oby nie rotor:decayed: widziales jakie chlopaki w batalionie wrzucili? Dare takie jak rotiformy za 2.2k z dobrymi gumami.:whistling: ponoć 5k przelotu felgi tylko mają

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ale z angola za dużo nie przełożysz i nie to co potrzebujemy :wink::whistling:

Ty zacznij w końcu montować te graty bo za chwilę Ci się miejsce w szafie skończy :wink:

teraz jest furman na bdb z małym minusem przez te graty w szafie a nie w furmance :whistling::thumbup1:

zaraz podsufitka wpadnie hebel 312mm i co tam jeszcze uda mi się znaleść :decayed:. jeszcze jeden dawca w CK stoi i czeka na zrabowanie :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co Ty mówisz toż angol na wypasie to idealny dawca organów:-). Problem taki że tej mój to niemiec z niemiec

Opublikowano
Co Ty mówisz toż angol na wypasie to idealny dawca organów:-). Problem taki że tej mój to niemiec z niemiec

aaaaaaaaaa, no to co innego - to czekam na wieści :wink: z frontu

Opublikowano
  • Autor
Co Ty mówisz toż angol na wypasie to idealny dawca organów:-). Problem taki że tej mój to niemiec z niemiec

aaaaaaaaaa, no to co innego - to czekam na wieści :wink: z frontu

Jaki symbol maja kolorowe zegary??

Opublikowano

zebym to ja wiedział :facepalm: to bym Ci powiedział :whistling:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

9Q4 - dzięki Bart-S :hi:

Opublikowano
  • Autor

To chyba są.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Jedak 9Q2

Opublikowano
To chyba są.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Jedak 9Q2

to lipton :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
DSC_3084.jpgprzyszedł sufit s-lina :dancing:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.