Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
piękne audi, dużo zmian i świetny kolor ;) wygląda bardzo ładnie;)
:banan::banan:

a to następny fant-tego już nie sprzedam :dancing:

bO6bRlz.jpg

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

nz2VSie.jpg

teraz szukamy kiery z tt lub s3 :doh:

Opublikowano

niedługo będziesz szukał nowej żoony :whistling:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
piękne audi, dużo zmian i świetny kolor ;) wygląda bardzo ładnie;)
:banan::banan:

a to następny fant-tego już nie sprzedam :dancing:

http://i.imgur.com/bO6bRlz.jpg

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

http://i.imgur.com/nz2VSie.jpg

teraz szukamy kiery z tt lub s3 :doh:

Wujek znajdz mi taki do sedana:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wujek nie ma w dobrej kasie-teraz każdy poluje i coś znaleźć to cud.

Opublikowano

e no same esy się robią :thumbup1:

Opublikowano

Jak te wszystkie graty zapakujesz to auto się nie uciągnie :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Jak te wszystkie graty zapakujesz to auto się nie uciągnie :grin::grin::grin:

schudnę w razie w :decayed::decayed:

Opublikowano
Jak te wszystkie graty zapakujesz to auto się nie uciągnie :grin::grin::grin:

zbiera teraz $$$$$ na kucyki więc może uciągną to ciężkie padło :decayed:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Jak te wszystkie graty zapakujesz to auto się nie uciągnie :grin::grin::grin:

schudnę w razie w :decayed::decayed:

musiałbyś zacząć jeść suchy chleb z wodą, ale patrzac w jakim tempie i ile gratów kupiłeś to jesteś na dobrej drodze do zrzucenia kilku kg :whistling::grin:

Opublikowano

no widze wreszcie dorwales dupe od esy:decayed: kiere od TT ja mam ale nie sprzedam:jezyk:

Opublikowano

bierz, będzie gdzie drób chodować :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
no widze wreszcie dorwales dupe od esy:decayed: kiere od TT ja mam ale nie sprzedam:jezyk:
się trafi nie mam parcia-jeszcze fotele trza zmienić :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

bierz, będzie gdzie drób chodować :decayed::decayed::decayed:

:decayed::polew:

Opublikowano

Herbata pytałeś o głośniki :naughty: ?

Opublikowano
  • Autor
Herbata pytałeś o głośniki :naughty: ?

Jutro bede dopiero. Dobrze ze mi przypomniales. Przepijales cos?? Kiedy na Wro lecisz? Wiesz juz cos?

Opublikowano
Herbata pytałeś o głośniki :naughty: ?

Jutro bede dopiero. Dobrze ze mi przypomniales. Przepijales cos?? Kiedy na Wro lecisz? Wiesz juz cos?

Okey daj cynka na tele jutro :good: jak nie zapomnisz :naughty:

Nic mocniej nie było ostatnio z %

Dziś byłem 40km od scyzoryka ale z roboty i nie sam tak wiec nie miałem jak podlecieć nawet :jerk:

Lecę do Wro w czwartek z rańca jakoś pojadę to się dowiem co tam się święci :whistling:

Opublikowano

Poprzedni niebieski zderzak s4 sprzedales mi Panie Marcinie, dobre sie ma u mnie:wink:

Opublikowano

też by mi taki zderzak spasił ;p Do tego dwururka i byłby tył ok;)

Opublikowano
  • Autor
niedługo będziesz szukał nowej żoony :whistling:

:polew::polew::polew:

Eeeee Moja Młoda Stara zostaja :decayed:

---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Poprzedni niebieski zderzak s4 sprzedales mi Panie Marcinie, dobre sie ma u mnie:wink:

Łozynt Mi :kox::kox: kiedyś miałem niebieski ale tył. Pamiętam jsk Kurier biedny dzwonił do mjiew bo nie,mógł trafić do adresata :polew:

Opublikowano

j**any kurier bardzo nie kultularny byl:grin:

Opublikowano
  • Autor
j**any kurier bardzo nie kultularny byl:grin:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.