Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

2ga.

Jutro wyśle mi prseteornice zregenerowana więc we wtorek pojadę już swoją czarnulą:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że się nic nie dzieje- to suto na co trochę daje znaki że,potrzebuje a bit of love. W,piatek padła 4 z nowych ori cewek i wpadla z alt

DSC_2893.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobisice ten tunel sie nie widzi, no ale Marcin skoro ty jestes zadowolony to najwazniejsze :thumbup1:

Tunel idzie w,świat bo inne wydatki się szykują :doh: generalnie połowę gratów ktore miały być na aucie idzie dalej w,świat bo mi się zmienia co trochę :thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

czerwone - szybsze :decayed:

Podobno:decayed:

I znowu coś,jebło. Dałem Żonie auto i właśnie call że znowu coś szarpie. :thumbdown:

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 14:50 ----------

:hi:

mało się dzieje ale jednak:

lusterka składane 10pni czekająna montaż

schowki pd fotele czekają na montaż.

a tu taki drobiazg a jak cieszy cc7ece1a866a06eemed.jpg.

był 2011 w języku inglisz jest 2012 w języku polisz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Co Ty pier**lisz:grin::grin: pakuj miszcza do auta, dwie krzynki dodatkowo i nad morze przybywaj to wyrezamy wszystko:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Co Ty pier**lisz:grin::grin: pakuj miszcza do auta, dwie krzynki dodatkowo i nad morze przybywaj to wyrezamy wszystko:polew:

ta nerki i wątrobe bankowo :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

tez bym myślał nad takim ale tv na tym póki co chyba jest problem uruchomić, tanim kosztem :wink:

ale LED`zik jest petarda

a właśnie myślę czy dvd razem z lodóweczką w schowek nie wsadzić :eusathink:tylko kiedy to oglądać-strasznie mnie kręci wyświetlacz w zagłówku dla małego ale jakoś wydaje mi się to mega projekt mimo że pewnie bym tylko wykonawcy browar podawał i Tego z nad morza kijem przepędzał coby Miszcz mógł działać :polew:

Ledzik elegancki :decayed: A co do zagłówków to też nad tym myślę. :wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...