Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wytarta ale ogólnie kox:kox::grin:

oj się czepiasz już napewno Marcin zamówił :

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/68/73/78/3368737867

więc będzie malina :naughty::whistling:

:polew::polew: Marcin odebrałeś przesyłkę?
takie mam na stanie juz :polew:

przesylke odbiore przy montazu I hope

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 22:57 ----------

hehe tylko chromu tylko chrooomu brak :decayed::decayed:
eeee chromu nie trza :decayed::decayed:

ale żeby nie było za kolorowo po przypatrzeniu okazało się że moduł jest z C6 i trzeba wymienić :doh::doh::doh:- kolejny udany zakup :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

a dzisiaj przyszedł zestaw naprawczy:decayed:http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/82/74/32/3382743277

ostatnio miałem okazje testować :whistling: dobry to on jest ale tylko na dziurkę od szpilki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dojazdówka i tak chyba się nie nada do niczego jak niżej :polew::polew::polew:

DSC_0328.jpg

DSC_0327.jpg

DSC_0321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie zachowywal naped na dojazdowce? Nie spinal sie mocno dyfer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie musiałem tak jechać. Dojazdówka się nie sprawdzi przy takim napędzie i kole :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

może zestaw naprawczy kiedyś uratuje sytuację(oby nie był potrzebny)-druga sprawa to miejsce na zapas zajęła butla z LPG a zapas wala się luzem po bagażniku i tylko miejsce zajmuje a że teraz wszędzie jeżdżę z wózkiem więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ojjj jakbyś miał taką dziurę zaliczoną jak ja zaliczyłem w Piasecznie to nawet zestaw naprawczy Ci nie pomoże ani nie uratuje :decayed: ,są zdjęcia u mnie , a koła zapasowego nie miałem :facepalm: bo myślałem że zestaw naprawczy wystarczy , a jednak byłem w błędzie :facepalm: , teraz mam dojazdówkę na wszelki wypadek..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że zapas lepszy ale Marcin ma butle. Chociaż karawan i tak ma dużo miejsca w bagaju:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że zapas lepszy ale Marcin ma butle. Chociaż karawan i tak ma dużo miejsca w bagaju:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

nie ma go aż tyle :thumbdown::thumbdown:

zaraz będzie styropian od Wladimira trochę rzeźby i bagażnik będzie wolny w 100%.

a za rok zmiana na jak to powiedział Kolega wyżej "śmierdzące" :polew::polew::polew: B7 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że zapas lepszy ale Marcin ma butle. Chociaż karawan i tak ma dużo miejsca w bagaju:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

nie ma go aż tyle :thumbdown::thumbdown:

zaraz będzie styropian od Wladimira trochę rzeźby i bagażnik będzie wolny w 100%.

a za rok zmiana na jak to powiedział Kolega wyżej "śmierdzące" :polew::polew::polew: B7 :grin:

Ja Ci dam wladimira cfaniaczku lepiej poka fotki:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że zapas lepszy ale Marcin ma butle. Chociaż karawan i tak ma dużo miejsca w bagaju:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

nie ma go aż tyle :thumbdown::thumbdown:

zaraz będzie styropian od Wladimira trochę rzeźby i bagażnik będzie wolny w 100%.

a za rok zmiana na jak to powiedział Kolega wyżej "śmierdzące" :polew::polew::polew: B7 :grin:

Ja Ci dam wladimira cfaniaczku lepiej poka fotki:naughty:
nic się nie dzieje póki co- nawet nie mam kiedy auta dokładnie umyć :thumbdown::thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
dzięki :wink:

żona sprzedać nie daje to coś z trza działać:decayed::decayed::decayed:

jak znajdę moduł świateł wpadnie DRL i clh+MF+tempomat i SDS :banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany 31-07-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 21:46 ----------

dzisiaj przyszła paczuszka a w niej :kox::kox::kox:

http://s16.postimg.org/asy3jg2wh/IMG_0879.jpg

http://s24.postimg.org/4lhngec1d/IMG_0878.jpg

to dobrze że żona nie pozwala sprzedawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zamontowałeś kiere? i sam kodowałeś moduł? jestem w szoku :) Nie dzwonisz :D

Karol Sam :polew: jaja se robisz? :kox: tempomat mam nadzieję dzisiaj dojdzie. Z montażemczekam ns Dominika jak pojadę z lusterkiem. Chyba.że znajdzie się jakiś dobry Człowiek. :whistling:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Minelo poltora miesiaca a fotek z montazu brak.

Pewnie nie dal rady...:grin:

Ja jestem od części. Z montażem już jest masakra :doh:

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

A i może usa wpadnie jak chetnego nie będzie

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

I mam dylemat czy dokładki malować czy 320mm komplikować:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz będziemy zakładać kiere i tempomat pokodujemy.

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

tylko żeby nie leżało toto u Ciebie jak dokładka S-line .

ile to było ROk >? więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

tylko żeby nie leżało toto u Ciebie jak dokładka S-line .

ile to było ROk >? więcej?

rok dokładka i zderzak ale jeszcze wtedy dobre czasy były i był garaż :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...