Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

SWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

f*ck Ju oll.

Za m-c będzie jsk nufka.

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Auto obniżyłeś a kątów pewnie nie poprawiłeś i Ci opony skroiło :whistling:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Kurfa myslalem że ja mam trupa ale mój przy tym Twoim truchle to jak nowe auto:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Takiemu niedbalcowi auta na pewno nie sprzedam :decayed::grin::grin::grin:

:decayed:

I jeszcze chce 18` koła zakładac:bag: Nie pamięta jak hejtował nie dawno tych co 18` maja:decayed:

18stka dobra na zimę :grin:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

W tych Kielcach to same wysokie kozaki, byłem - widziałem :decayed:

Cicho. Mi tu. Walczę ze sobą. Cały czas. Serce mówi 19 a rozum 18 :doh:

Opublikowano

Marcin nie daj się tym padalcom zakładaj 18":decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Marcin nie daj się tym padalcom zakładaj 18":decayed::decayed::decayed:

Właśnie, zakładaj, na zimę :decayed:

Opublikowano
Marcin nie daj się tym padalcom zakładaj 18":decayed::decayed::decayed:

Właśnie, zakładaj, na zimę :decayed:

Teee rotiform mówiłem że ma zakładać 18" na lato:grin::grin:
Opublikowano
Marcin nie daj się tym padalcom zakładaj 18":decayed::decayed::decayed:

Właśnie, zakładaj, na zimę :decayed:

Teee rotiform mówiłem że ma zakładać 18" na lato:grin::grin:

Jakbym miał jedna drogę do cywilizacji to też bym sie zastanawiał:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

18 19 a ja od niedzieli ma 16 smigam i nie mogę ogarnąć że auto takie lekkie siema zrobiło.. Na bank zmiana koła będzie na 8.5 szerokości. Zobaczymy na co skarbonka pozwoli. A juz prowadzę akcje 2.0 w awtomacie tylko wspólniczka ma opory i sprzedający chce mi golasa upchnąć :decayed:

Tomek miAłem pytać-Kiedy ten Dzień? Mendolson i te sprawy??

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Endriu ile Ty za te nankagi dajesz?? 225/35??

Opublikowano

Jeszcze nie wiem kiedy będę się rozwodzić :decayed: pogadamy po nowym roku :wink:

Opublikowano
  • Autor
Marcin nie daj się tym padalcom zakładaj 18":decayed::decayed::decayed:

Właśnie, zakładaj, na zimę :decayed:

Teee rotiform mówiłem że ma zakładać 18" na lato:grin::grin:

Jakbym miał jedna drogę do cywilizacji to też bym sie zastanawiał:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Droga nie,jest zła tylko kuni za mało na takie koło :doh: jeszcze mnje te opony wku... W ciagu jednego sezonu tak się zjechały. A zawiecha jest ori nic nie kombinowane :thumbdown:

Opublikowano

Ja pisze o Wladim z ta droga:decayed: byłeś na Helu? Nitka asfaltu i morze dookoła żeby tam dojechać:decayed: nie nankang tylko nexen i coś koło 350zl ale 235/35. Jedź na geometrie zapłacisz 150zl ale jak gwintu nie masz to masz spokój z darciem opon:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Ty 235 będzie Ci trzeć w ..uj. Ja je mam :thumbdown:

Opublikowano
Ty 235 będzie Ci trzeć w ..uj. Ja je mam :thumbdown:

Przód ogarnięty a na lato na tyle będą bycze jaja żeby nie dobijało:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tył tu pikuś. Co z przodem wymyśliłeś?

Opublikowano
Tył tu pikuś. Co z przodem wymyśliłeś?

No nic jest 225:wink: Rotor będzie 8 albo 8,5 cala:whistling:

Opublikowano

Graty kupujesz to pewnie Twoja robota z wysadzeniem bankomatów :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Graty kupujesz to pewnie Twoja robota z wysadzeniem bankomatów :decayed::decayed::decayed:

Cicho to działkę odpalę :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Tył tu pikuś. Co z przodem wymyśliłeś?[/

No nic jest 225:wink: Rotor będzie 8 albo 8,5 cala:whistling:

Masz jakiegoś sprawdzonego dealera chińskich kół??

Opublikowano

Nr konta znasz :grin::grin::grin:

Opublikowano
Graty kupujesz to pewnie Twoja robota z wysadzeniem bankomatów :decayed::decayed::decayed:

Cicho to działkę odpalę :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Tył tu pikuś. Co z przodem wymyśliłeś?[/

No nic jest 225:wink: Rotor będzie 8 albo 8,5 cala:whistling:

Masz jakiegoś sprawdzonego dealera chińskich kół??

dawmac

Czytałem o kołąch od nich i dają radę

Rwą mi suty:jerk:

x FELGI ALUMINIOWE "19x8.5J 5x112 AUDI VW (3714261105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor
Nr konta znasz :grin::grin::grin:

Żadnych kont. Z ręki do ręki :decayed:

Zobacz jutro jski masz kolor wtrysków

Opublikowano

zielone a będą niebieskie jak się dogadam z gazownikiem co do ceny za moje

Opublikowano
  • Autor

Niebieskie cZyli pod ile 250KM?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.